Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért járkál mostanában...

Miért járkál mostanában Gollam az üzletekben?

Figyelt kérdés
Mert ott van a drágaszág!
2022. okt. 18. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Na akkor te is használsz fb-ot, vagy 5-en osztogatták ezt meg ma minimum.
2022. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor vagyok hálás, hogy nekem normális ismerőseim vannak, mert ezt most látom először.
2022. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én meg hálás vagyok, hogy nem olyan karót nyelt fapofa ismerőseim vannak, mint a kettes. Förtelmes lehet az élet ilyen megkeseredett, humortalan emberként.
2022. okt. 19. 01:30
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Az ismerőseimnek saját poénjaik vannak, nem ugyanazt posztolja ki mindenki, mint egy rakás zombi :)
2022. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ja, hogyne. Mutass már egy ilyen saját poént...el tudom képzelni, milyen lehet egy humortalan ember hatalmas poénja.

Amúgy meg pont te magyarázod, hogy saját poénjai vannak az ismerőseidnek, de azért "mindenki ugyanazt posztolja". Most akkor melyik? Egyik szavaddal ütöd a másikat. Én nem az ismerőseim feed-jén lógok, leszarom. Mesélték nekem ezt a poént és tetszett.

2022. okt. 19. 15:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Orbán?
2022. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem keresi a gyűrűt. Mondjuk az ékszerüzlet a legcélszerűbb, ha találkozik vele valaki mondjátok meg neki.
2022. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak az Aragorn Cleaning-es hobbitokat szoktam látni cigizni az Auchan mögött.
2023. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!