Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy készül a tojás?

Hogy készül a tojás?

Figyelt kérdés
2022. nov. 6. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tyúkok gyártják.
2022. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt bővebben olvashatsz róla.

De majd kikérdezem.:D

[link]

2022. nov. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Elássák a tyuxxart, meglocsolylyák, aztán kinő belőle a tikkfa és tavaszra beérik ralyta a tólyás. Akkor azt leszedik és mehet a pilyaccra.

Némejjikből kikelik a tyukk, az megnő, megint szarik egy lyó nagyot, a tyuxxart megint elültetik és így tovább. Na most már tudod!


Arra vigyázzál, hogy ne egyél hatósági ársapkás csirkefarhát, mert ha véletlenül nem mosod meg és marad a csirkeseggben tyuxxar akkor a beledben nő ki a tikkfa és akkor neked is letépik malyd a tólyásodat és kiviszik a pilyaccra.


Ha akarod később elmesélem a Húsvéti Nyúllat is a pirós tólyással, az is nagyon érdekes történet tudómányós szempontból.

2022. nov. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tyúk művekben !
2022. nov. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Bevezetőül be kell ismernem, hogy én ugyan nem láttam, de a sógorom az majdnem látta, így igaznak fogadhatja el mindenki a beszámolómat a tojáskészítés rejtelmes valóságáról.

Arról van ugyanis szó, hogy minden öreg kakasnak van egy kis esztergapadja a szárnya alatt, meg egy nagyító lencse, amelyek évmilliók alatt fejlődtek ki természetes módon az evolúció során, ami azért is elengedhetetlen, mert az öreg kakasok szeme már nem olyan éles és minden nap az öreg kakasok elbújva pici kis tojásmagvakat esztergályoznak, amelyek apró kis gyöngyökre hasonlítanak.

Aztán ezeket többnyire átadják egy óvatlan pillanatban a fiatal kiskakasoknak, akik a tyúkok, jércék hátára ugranak és sebtében elültetik őket bennük, de persze némelyik öreg kakas is megteszi, csak már ők egy kicsit lusták többnyire, amit meg lehet érteni, aztán csak egy kicsit várni kell, hogy a tojásmagvak megnőjenek, majd a tyúkocskák félrevonulva kitojják őket.

Az egész művelet olyannyira szigorúan titkos, hogy még az FBI is csak egyes részleteibe pillanthatott bele, de most hogy ebbe a hallatlan nagy titokba titeket is beavattalak, szerintem igenis megérdemlem, hogy sorra fizessetek nekem egy korsó, na jó elég egy pohár is a jóféle kőbányai világosból, mert már alaposan megszomjaztam.

2022. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyomja a tyúk a lyukából
2022. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dodó duck kinyomja magából
2022. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!