Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak Orbán Viktor ad a magyaro...

Csak Orbán Viktor ad a magyaroknak erőt, és mindent lebíró akaratot?

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 01:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a sok panaszkodó szívesebben látná kormányon MZP-t, Gyurcsány marionett bábuját. Esetleg a bohóc Jakabot? Nem is tudom melyik nagyobb ripacs. Még arra is képes volt a full ellenzék, hogy saját eddigi elveiket felrúgják és összeálltak, hátha... ép elméjű ember tisztában van vele, (hangsúlyozom: a jelenlegi felhozatalból) Orbánnál nincs jobb. Aki megélte a 2010 körüli helyzetet, amikor Fecó padlóra küldte az országot, (különben utána ő maga mondott le, mert rájött, hogy szart sem ér) az miért szavaz rá?? Felvetődik az is, hogy minek indul választáson, amikor már egyszer leszerepelt?
2023. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

@11 Demagóg duma. Ha egy fideszesnek egy témában nincs érve, akkor reflexből a témában forgó ellenzékiek személyét kezdi degradálni.

És igen, MZP-t pl. sokkal szívesebben látnám kormányon, mint ezt a felfuvalkodott önfényező pojácát.

2023. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok, még annyit, hogy most magam ellen beszéltem, hiszen én is degradáltam a főnökötöket, de már nagyon kezd elegem lenni abból, hogy játssza a kiskirályt és másnak semmi beleszólást sem enged a dolgok menetébe. Tudom, ez nem mentség, mea culpa.
2023. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
megjöttek a fidkányok
2023. jan. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, hogy érv kell? A két agysejtekkel imádott MZP-tek támogatná a fegyverek MO.-on keresztülvitelét, ezzel veszélyeztetve az ország biztonságát, Orbán pedig nem. Ha ez eddig nem elég, akkor Orbán az egyetlen aki szembe mer menni az EU idióta szankcióival, senki másnak nincs vér a pucájában. Nem tudom, mi folyik a fejetekben, de inkább örüljetek hogy ő van.
2023. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ez eddig nem elég, akkor Orbán az egyetlen aki szembe mer menni az EU idióta szankcióival, senki másnak nincs vér a pucájában. "

Bárcsak ő sem lenne olyan retardált, hogy állandóan oda szrjon ahonnan enni kap...

2023. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 figyelj,bibsikém, lehet hazahúzni Izrühellbe. 33 éve a ti fajtátok szívja a vérünket,elég volt belőletek,karvalyzsiráfok.
2023. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mivel bátor, erős kipcsakokról hadovál mindig, így bízni kell benne.
2023. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

# Figyelj csak, kutya! Pont hogy a retek cigányok árasztják el a kicseszett országot, mert mindenhol ott vagytok, nincs hazátok. Orbán ötlete volt a kerítés is a migráció ellen ...és lám, követte őket a többi ország is.

Sajnálni tudlak titeket, agymosott idiótákat. De hát így jártatok, Orbánt senki nem fogja leváltani, míg le nem mond, mert szerencsére vannak értelmes emberek, akik túlnyomó részben rá szavaztak. Szóval ilyen Gyurcsány szopókkal nem fogok leállni vitatkozni, úgyhogy tegyünk pontot a végére.

2023. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!