Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit sugall, hogy Orbán Viktor...

Mit sugall, hogy Orbán Viktor a válság ellenére felemelte a saját és miniszterei fizetését, így visegrádi régió legjobban kereső kormányfője lett? Mit közvetít ez a magyaroknak?

Figyelt kérdés

Bajnai Gordon pont fordítva csinálta levitte a miniszterei fizetését válság idején.


[link]



2022. aug. 2. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Mindenki vegye ki a részét a válságból, ha összefog a magyar nép, akkor közösen túljutunk rajta.
Teszek magasról a válságra, ha kell mindennel szembemenve megemelem a fizetésem.
10 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy akkor még sem korrupt mert akkor nem lenne szüksége erre az emelésre.😉
2022. aug. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Azt sugallja, hogy kemény válság lesz, ha még a gazdagok fizetésést is duplázni kell
2022. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Ha én korrupt lennék nem emelgetném saját fizetésem, mit számítana az az alamizsna mikor máshonnan dől a pénz.
2022. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is arra gondolok, hogy nem kellett volna emelni, hiszen bármikor lophatnak pénzt ha kell meg elszámolják költségtérítésre. Viszont a sok panel prolinak rossz üzenete van. Nem kellett volna emelni. Lopjanak amennyit akarnak, de ne emeljenek
2022. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Azt közvetíti, hogy egy érzéketlen ember, az apparátus és a rendvédelmisek fizetését pedig azért emelte meg, mert ők a hatalom támaszai.
2022. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert most előre megyünk, nem hátra!
2022. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Hogy ő a legjobb a V4-en belül. Ez nem is kérdés.
2022. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne onnan nézd, hogy milyen sok az a havi kétmillió! Onnan nézd, hogy Orbán családjának több százmilliárdos vagyona van, tehát ahhoz képest szegénynek ez aprópénz, olyan, mintha te vagy én pár száz forintos emelést kapnék. Úgyhogy inkább sajnáljuk szegényt!
2022. aug. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1-3 Orbántól korruptabb és kártékonyabb alakot nem sokat hordott még a Föld a hátán!

Orbán egy erkölcsi hulladék!

2022. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb olyan volt ez, mintha azt mondta volna, belefagyhatsz a házadba, éhen is dögölhetsz a családoddal együtt,mi attól még nem fogjuk rosszul érezni magunkat.
2022. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!