Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha kimegyek a házból, akkor...

Ha kimegyek a házból, akkor mindíg majdnem megvakulok annyira világít az a nagy sárga lámpa a kék plafonon. Azt vettem észre, hogy néha lemegy a fényereje, néha meg teljesen eltûnik. Ezt valaki kapcsolgatja, és ha igen azt hogyan kell?

Figyelt kérdés

#lámpa #MOSTMÁ KOMOLYAN ELEGEM VAN!!
2023. febr. 3. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lámpát akkor is látod, ha minden gyógyszeredet rendesen szeded?
2023. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Hát….ne menj ki.
2023. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez egy komoly kérdés, tessék szépen komolyan venni!
2023. febr. 3. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan jobb helyen van itt a Humor kategóriában. Nem azért mert humoros, hanem mert pont ugyanolyan szar, mint az összes többi kérdés itt.
2023. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Annak a lámpának a kapcsolóját egy madár viszi, aki napi 0/173 órában repül. Ha egy lábra állsz majd kuruttyolsz a montevereszen, akkor a madár rád repül. De nem akár melyik, hanem az amelyik pink, mert

5000. 32. 72. 61:01-kor elrepült egy olyan ház mellet, amit rózsaszínnel festet Béla, és egy kicsit rosszul sült el a festék, módjuk úgy hogy Béla asssszittte, hogy a madár az ő háza, vagyis az egy lábon fprgó kacsa ház az üveg hegyen túl vagy mi. Miután rád repült a madár, csókolt meg úgy mint egy békát, és egy bohóccá válik, majd nyomás meg az orrát, és így már ki is kapcsoltad! Sok szerencsét, remélem útközben találsz egy kecskét jóbarátnak, ők a legokosabb út szerencsét hozók.

2023. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Nagyon köszönöm! Végre valaki komolyan vesz!
2023. febr. 4. 10:48
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

SZÓLJ RÁM, HA HANGOSAN ÉÉÉÉNEKELEK :):):):):):)

Van egy ilyen Hevesi Tamásos - LGT-s. :):)


Régen mindig azt hittem, hogy "Majd'megvakítottam a fénysugarat.' :) De azt hiszem, fordítva van. :):)

2023. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne termessz kendert
2023. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom sikerült kitárgyalni a kérdést.XD
2023. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem ellik a csibém.
2023. febr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!