Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak ha a lány...

Mit csináljak ha a lány akivel randizom szerintem szirén vagy sellő?

Figyelt kérdés
De komolyan nagyon furcsa! A barátai állítasa szerint kb 15-20 percig bírja egy levegővel a víz alatt, de előttem sosem megy vízbe,pedig állítasa szerint imádja a vizet kitűnő úszó és imádja az esőt is. Gyönyörű földöntúli énekhangja van, igéző nagy szemei hatalmas pillákkal tényleg akárkit az ujja köré csavar, de emellett ravasz, kicsit gonoszka és hideg. Van neki emellett egyfajta hipnotikus nézése, halakat tart háziállatként és imádja a kagylókat meg a tengeri bizgentyűket

2023. febr. 12. 13:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rakj elé egy tálka tubifex-et azt figyelj
2023. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
b..eg 11 tegnap óta ezen röhögök akárhányszor ránézek az akváriumra :DD
2023. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12

🤣kösz

2023. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
67%
Marha nagy mázlid van, hogy ide tévedtem. Jómagam is sellő vagyok, igaz egy hím egyed, de ettől tudok segíteni. A helyzet az, hogy egy sellőt lebuktatni szinte lehetetlen. Megpróbálhatod lefröcskölni, de szinte minden sellő ellent tud állni egy kis víznek hogy ne változzon át, max ha vízbe megy, akkor nem tudja megakadályozni az átváltozást. Ezzel csak annyi a baj, hogy amikor egy sellő átváltozik, nagyon alapos mindig, hogy senki ne lássa meg őt. Nem is tudok olyan esetről, hogy így lebukott volna valaki. Esetleg abból lehet erősen következtetni arra, hogy sellő, hogy rendszeresen eszik nyers ételeket, mivel mi sellők víz alatt a nyers dolgokhoz vagyunk szokva, illetve nem tudunk olyan jól futni, mivel a víz alatti légzéshez meg az úszáshoz vagyunk szokva. Max akkor tudod biztosra megmondani, hogy sellő, ha ő maga mondja el neked, de ahhoz nagyon a bizalmába kell férkőzni, és még akkor se mondhatod el senkinek. Nyilván ha nagyon kitartóan próbálkozol, akkor megpróbálhatod úgymond "lebuktatni", de egyrészt tényleg nagyon nehéz, másrészt meg nem is ajánlatos, mert a végén véletlenül szándékosan használ rajtad egy varázslatot, és legközelebbi zuhanyzásnál neked is uszonyod nő...
2023. febr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ebben Peter Griffin a nagy szakértő.

[link]

2023. febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 xp ali ***** válasza:
Szóval egy szinkronúszó a csajod. :D Nem kell tőlük megijedni.
2023. márc. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!