Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szirén vagyok!? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szirén vagyok!? Mit tegyek? Tényleg az a megoldás ha bunkó az ember?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, sokat vagyok a barátaimmal és sok új csapatot és embert ismerek meg, de minden társaságból van legalább 1 olyan csávó, aki belémszeret, fogalmam incs miért. Úgy viszonyulok hozzá mint bárki máshoz, annyit teszek hogy kedves vagyok és segítek nekik ha tudok. Én ezt rohadtul nem akarom, mert nekem is elég rossz érzés egy szerelmes ember szemébe mondani hogy "hagyjál mert reménytelen". Általában ezek a hős szerelmesek olyan fiúk akik alapjáraton is kis szerencsétlenek :/ Elég bunkóság, hogy ezt mondom de tényleg életképtelenek, szüzek még vagy mindkettő...velem egykorúak vagy pár évvel idősebbek, tehát nem az a tipikus tinédzser baromság. Odáig hajszolnak hogy már szánalmat érzek irántuk, pedig gyűlölök szánalmat érezni, esküszm néha sajnálatból elvenném a szüzességüket, csa hogy hagyjanak már békén, de az meg gusztustalan lenne. Túl hamar a nyakamba zúdítják azt, hogy ők szerelmesek és kész. Tudomásom szerint a "szirén" kifejezést azokra a nőkre használják akik minden pasit elcsábítanak de soha senki nem kapja meg őket. Annyi a különbség, hogy én nem direkt csinálom.
2014. okt. 5. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Remélem büszke vagy magadra "Szirén"! Van mire,gratulálok! Sok sikert az élethez,és remélem még 40 évesen is csak egy "szirén" leszel,és boldogtalan!!
2014. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kerdes?:-)))


Belem is sok pasi szerelmes,sokszor es szerintem minden ok nelkul viszont en soha nem sajnalom le oket,nem mondom h nyomi vagy szerencsetlen,hanem mindig megkoszonom h szeretnek es probalok nekik (szoban) onbizalmat adni ahhoz h csajozzanak (marmint mas lanyokkal,ne velem:-))


Ez hozzaallas kerdese.Kepzeld magad az o helyzetukbe,iszonyu szar lehet nekik egy elerhetetlen lanyba szerelmesnek lenni ugy,h abcsak meg le is sajnalja oket.


Azert fontos,h figyelj az erzelmeikre amikor finoman elutasitodnoket,mert ha bunko vagy akkor a lelkuk serul,es bixalmatlanok lesznek minden csajjal szemben.Egyebkent nem vagy sziren:-)))))))

2014. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. Valaszolo: En is korulbelul ezt csinalom, csak eleg faraszto mar. Csak magamban sajnalom oket, de ezt - pontosan azert amit leirtal - nekik sohase mondom.

1. Valaszolo: Megertem, hogy ezt gondolod most rolam, jogos. Az en hibam. Nem irtam bele, hogy meg szeretem az exemet, azert zavarnak az ilyenek (ha jo pasi csinalna, akkor is, de igy plane).

Te biztos valami ilyenekhez hasonlo jellemu pasas vagy.

Udv.

2014. okt. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!