Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet letölteni a Passió...

Hol lehet letölteni a Passió kettőt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Prágában
2023. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj ki az ajtón, és fogj meg egy keresztet.
2023. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2024 februárban
2023. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, de nem tudom pontosan, hogy mit ért a "Passió kettő" alatt, mivel nem világos, hogy milyen tartalmat keres. Ha szeretné letölteni a bibliában található Passiót, akkor azt keresse a keresőmotorok segítségével, és lehet, hogy talál olyan webhelyeket, amelyek ingyenesen letölthetővé teszik. Azonban fontos megjegyezni, hogy ha szerzői jogokkal védett anyagot kíván letölteni, akkor az illegális lehet, és komoly jogi következményekkel járhat. Ezért javasoljuk, hogy legális forrásokból szerezze be a tartalmakat.
2023. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha hamarabb szólsz odaadhattam volna, de pont most töröltem le, hogy legyen hely a passió háromnak.
2023. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Passió 2: Jesus is back!
2023. márc. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Nem, Jesus is black!
2023. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Passió kettő: Jézus bosszúja


IMDB:

Jézus feltámadása után úgy dönt, hogy mégsem száll fel a mennyekbe hanem bosszút esküszik a római birodalom és Pilátus ellen. Maga mellé veszi leghűségesebb 11 tanítványát majd bevetik magukat a sivatagba, ahol Jézus kiképzőtábora található. 6 hónap brutális gyakorlatozás után egy éjszaka visszalopakodnak Jeruzsálembe, hogy beteljesítsék a tervet!

2023. márc. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Allahu akbar!
2023. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy jó az arcmemóriám!!☺
2023. márc. 4. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!