Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha van gyakorikerdesek.hu,...

Ha van gyakorikerdesek.hu, lesz ritkavalaszok.hu is?

Figyelt kérdés

#Lesz, már megyek is lefoglalni a domain nevet #Már létezik #Ezen én is gondolkodtam #Hagyj már a hülyeségeiddel hétfő reggel #Szerintem kolbász.
2023. márc. 9. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Vót má! Nem is egyszer
2023. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
haladjunk!
2023. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom megmondani, hogy lesz-e "ritkavalaszok.hu" weboldal. A legjobb, ha a weboldal készítőitől vagy üzemeltetőitől érdeklődik.
2023. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
0%
Ilyen fárasztó vicceket én szoktam kitalálni. Már olyan sokat találtam ki, hogy a töritanárom mondta, hogy írjam fel ezeket és ha összegyűl mondjuk 200 vicc, akkor csináljak belőle egy könyvet és adjam el. Azóta összegyűlt kb 30 vicc, meg nem mondom hány gyűlt össze, mert most nem tudom, de rengeteg.
2023. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

:D

He he

Bibibi


Elrontottad a szavazást

Hehehe

2023. márc. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4:


"Azóta összegyűlt kb 30 vicc, meg nem mondom hány gyűlt össze, mert most nem tudom, de rengeteg."


Egy mondaton belüli ellentmondás. Te is tudsz valamit :D

2023. márc. 13. 19:50
 7/9 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
24%
Tisztelt 6-os! Ezt nem tudtam most, hogy hogyan fogalmazzam meg. De azért te is tudhatsz valamit, hogy ilyen kérdés fogalmazódik meg benned már nem azért. :D Csak, hogy a kérdésedre is válaszoljak: Ennyi erővel meg lehetne csinálni bármilyen oldal ellentetjét. Például van a YouTube, de mégsincsen (legalábbis nem tudok róla) Itube, de ha nincs akkor bárki létrehozhatja és akkor már lesz. Ugyanez a helyzet a te felvetéseddel is. Van gyakorikerdesek.hu, de valószínűleg nincs olyan, hogy ritkavalaszok.hu, de ettől függetlenül bárki csinálhat egy ilyen nevű oldalt. Bár nem tudom ki hozna létre egy ilyen nevű oldalt, mert szerintem nem lenne semmi értelme.
2023. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindennek van értelme :)
2023. márc. 15. 06:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem, de helyette már régóta létezik a gyakoriérdesek.troll .


Trollbamondással lehet válaszolni benne.

2023. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!