Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lennél úgy időutazó, hogy...

Lennél úgy időutazó, hogy mindig csak a jelenben lehetsz?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 09:46
1 2
 1/17 BalazsBence válasza:

Én egy olyan időutazó vagyok, aki mindig a saját jelenében él, viszont néha mások múltjában vagy jövőjében.


Van egy olyan képességem, hogy vissza tudok menni az időben, és újra tudom élni a saját életemet.


Nem tudom erre gondoltál-e, de ezt a fajta időutazást bátran tudom javasolni, mert kijavíthatók a múltban elkövetett hibák, és sikeresebb életet élhetsz. De napi szinten is hasznos. Pl. ha valaki beszól, és nem jut eszembe valami frappáns válasz hirtelen, akkor kis gondolkodás után csak visszamegyek pár percet az időben, és jól felülkerekedek a beszélgetésben.

2023. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert folyton, folyvást minden másodpercben a jövőbe ugranék, de ha meg vissza akarnék menni, akkor meg már múlta kellene ugranom, így szét lennék cincálva secperc.
2023. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na és aztán!
2023. márc. 9. 10:42
 4/17 anonim ***** válasza:
De ez nem is kérdés... amelyik időbe mész ott épp annak az időnek a jelenében leszel.
2023. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#4

Nem, mert ha visszamegy valaki a múlt jelenébe, akkor az a következő pillanatban a múlt múltjává változik és a múlt jelenéből át kell ugrani a múlt jövőjébe, hogy a múlt jelenébe maradhasson, de az megint a múlt multjává változik, így megint át kell ugrani a múlt jövőjébe...

2023. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ami pedig a jelen!
2023. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

De nem, mert te a múltban írod, 12:04 kor, nézd meg az én dátumom.

Látod?

2023. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A te dátumod 11:35. Az még múltabb!
2023. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akkor végül is a jövőbe mentél?
2023. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan, lineárisan utazok a jövőbe, másodpercenként egy másodpercet. Kivéve amikor berúgok, mert akkor ez a lineáris függvény elveszíti diszkrét és lineáris jellegét, és hirtelen teljesen máshol találhatom magam időben és térben.
2023. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!