Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy reptoidnak mekkora terrári...

Egy reptoidnak mekkora terrárium kell? És mit kell neki enni andi? Hány celsius foknak kell lennie a terráriumban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is tartok eggyet házikedvencként. Nem kell neki terrárium, elmászkál a szobában, nyáron az udvaron is el van, viszont télire kell neki egy 600-wattos nátriumgőzlámpa, hogy a fény és hőigényét kielégítsd.

Az étrendje megeggyezik a tininindzsa teknőcökével: csak is kizárólag pizzát szabad adni neki. Én egyszer vettem neki egy giroszt és utána hetekig beteg volt.

Gyorsan megtanul magyarul csak iszonyatosan trágár, alpári stílusban beszél, ezért kisgyermekes háztartásban érdemesebb angolul, vagy németül tanítani.

2023. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy tudnak repülni. Ezért érdemes inkább Toidot más néven Tiliánt tartani. Azok nem tudnak repülni.
2023. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fejtától függően a Tini Ninja Teknőcöknek nagyobbacska.
2023. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!