Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lenin mauzóleumának lelinóleum...

Lenin mauzóleumának lelinóleumozása mennyibe kerülne? Anyaggal, munkadíjjal, adóval együtt? Az árajánlatokat a szerkesztőségbe várom "mi kerül ezen a fotelon hétezerkétszáz forintba?!" jeligére.

Figyelt kérdés

#kommunista #linóleum #Lenin #munkadíj #mauzóleum #Land Rover Range Rover Westminster Trim Level Holland And Holland Special Edition By Overfinch
2023. márc. 15. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Lenin mauzóleumának lelinóleumozása...Ez valami nyelvtörő?
2023. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lenin alumíniummauzóleumának millenniumi lelinóleumozása komoly költséget jelentene. Ismert, sőt az egyik legismertebb történelmi személyiség Lenin, szóval én alsó hangon 1 millió dollárra saccolnám Lenin alumíniummauzóleumának millenniumi lelinóleumozását.
2023. márc. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez az egyik legjobb nyelvtörő ügyességi feladat..a #2-es kibővítve mégjobb...hú, ez utóbbi igencsak próbára teszi a versenyzőt..
2023. márc. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár millió rubel.
2023. márc. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én százért leleninóliumozom.
2023. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Számít, hogy miből van a linóleum? Én lelinóleumozom Lenin mauzóleumát lineárisan, Lenin összes művének egyesével kitépkedett lapjaival.
2023. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Vlagyimir Iljics Lenon megcsinálja helyettem ingyen, két nő között.
2023. ápr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lennon?
2023. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!