Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikeából nektek mennyire jött...

Ikeából nektek mennyire jött ki konyhával együtt egy 29nm-es lakás teljeskörű berendezése?

Figyelt kérdés

Airbnb jellegű berendezést szeretnék, Ikeából lesz minden. Ott van lakástervező szolgáltatás, velük terveztetném meg a szettet.


Szeretnék nekik mondani egy megközelítő összeget, amibe férjen bele a berendezés, emiatt kérdezem a ti tapasztalataitokat.


2022. febr. 20. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
eleg szeles valasztek van ikeaban. pl egy etkezoszeket lehet venni 5k-ert meg 45k-ert is. ugyanez igaz kb minden masra is. el kene dontened hogy te milyen celkozonsegnek akarod kiadni
2022. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Városliget, Hősök tere környékén van a lakás, nem tudom, hogy ez szűkíti-e valamennyire a célközönséget.


A berendezést lehetőség szerint minél olcsóbban szeretném megoldani, amíg ez nem megy a minőség rovására.


Egyébként egy légtér az egész. Ágyat külön nem szeretnék, hanem egy átalakítható kanapé lenne az ülő és alvóalkalmatosság egyben.

2022. febr. 20. 19:49
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Válogasd össze, nézd vegig az olcsóbb termékeket.
2022. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Pont azért kérdeztem tapasztalatokat, hogy nekem ne kelljen ezt megtennem.
2022. febr. 20. 20:01
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

"Airbnb jellegű berendezés"

az mit jelent? van egy olyan stilus hogy airbnb? vagy airbnbnek akarod majd kiadni a lakast? ez miert szamit a kerdeshez?

2022. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4. Hát nem tudom van-e vki aki pont egy ilyen minilakast rendezett be...


Az ikea honlapjan szokott lenni konyhaösszeallítás, arral. Azt kene megnezned. De ugye azt se írtad, hogy hány folyóméter lenne a konyha...

2022. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

tenyleg nincs sok ertelme itt szamokat irni.

valaki be tudna rendezni egy ilyen lakast konyhastul 500e forintbol, masnak meg 2M lenne ugyanugy ikeaban. es mindketto azt mondja hogy ez a legjobb ar/ertek arany, es lehet igazuk is van mert ikeaban a dragabb butor altalaban van is annyival jobb

nekem pl etkezoasztal + 4 szek volt 340 ezer, masnak lehet ugyanez 50 ezer. most akkor ezzel mire mesz?

2022. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy ekkora, lényegében szobányi méretű lakásnál minden négyzetcentiméter számít. Az Ikeában nagyon különböző árakat lehet találni, neked pedig valószínűleg nem a dizájn lesz az elsődleges, hanem az, hogy a lehető legpraktikusabban tudd a lakást berendezni. Ez pedig a lakás adottságaitól függ elsődlegesen. Úgyhogy konkrét választ a kérédsedre jó eséllyel nem kapsz, viszont van lakberendező programjuk, amivel ki tudod számolgatni és meg tudod tervezni, mi és hova fér el a pecóban. A méreteket te ismered, mi ebben nem tudunk segíteni.
2022. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább galériaágyat, ha engedi a belmagasság.

[link]

2022. febr. 21. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8: a gyk-s olvasókkal akarja kiszámoltatni, összegyűjtetni az adatokat, mert az ingyen van.... Meg neki sem kerül fáradságba. :-DDD
2022. febr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!