Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ebben mi a fene a vicces? De...

Ebben mi a fene a vicces? De most komolyan.

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen tipikus Minions idézetek-szintű baromság, idegesítően telerakva emojikkal, mert azt hiszik, attól viccesebb lesz, most jött szembe velem a Face-en, de árulja már el valaki, hogy ebben mi a vicces? Mert én nem tudok rájönni.

Aki fütyül, az drogos? Vagy komolyan, mi akar lenni a poén? Azt meg végképp nem értem, hogy a mellékelt fotónak mi köze a szöveghez, mert szerintem marhára semmi. Ennek az egésznek kb. semmi értelmét nem látom.



2023. márc. 27. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek jelentős része enyhén szólva rühelli azt amit munka gyanánt végez.Ezért nem is fütyörészik csak úgy vidáman a munkába vezető úton.

De szerintem tudod te ezt magadtól is..

2023. márc. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Generációs különbség miatt nem vicces, ez boomer humor. Korban lefelé ugyanúgy értelmezhetetlen a "gen z humor", hogy egy deepfried E betű mitől vicces, és ezeken szakadnak a röhögéstől:

[link]

2023. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Vannak jó humorú boomerek is.

Szerintem szimplán csak vannak emberek akiknek szar a humora, meg akinek nem az.

Valószínűleg aki a mémet csinálta, nem valami erős e téren.

2023. márc. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

3


Boomer..Erről az elnevezésről nekem mindig a Boomer,a csodakutya című filmsorozat ugrik be. Szerintem ez a z generició , boomer meg egyéb fityfene kategorizálás csak arra jó,hogy éket verjen a nemzedékek közé.És valószínűleg ez is a célja.

2023. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a nő be van tépve és törpéket lát miközben a fényképész fütyülget.


Viszont,hogy komolyan is válaszoljak,az emberek nagy része drogos.Vagy iszik,vagy orvosi pirulákat szed vagy egyéb szereket hadznál.

Én pl nem is gondoltam volna,hogy mennyi ember szív kendert vagy eszik néha néha varázs gombát.

Félre ne értsetek,itt tanult,jó egzisztenciájú emberekről beszélek.

2023. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: Igazad van, de ez mért válasz a kérdésre?:)
2023. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1: Én se értettem.

De azért az mégiscsak egy kisebbség, ha eszembe se jutott, hogy ilyen is van.

:)

2023. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2: Akkor ezt is magyarázzátok el, egyiket se értettem!:))
2023. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8


Na azt az E betűset én sem értettem...Rákerestem és arra a következtetésre jutottam,hogy Deep fried egg lehet.Ami egy tojásból készült étel.A poén pedig szerintem az,hogy a tag feje hasonlít arra a tojásra.De majd valaki helyesbíti ha hülyeséget írtam.

[link]

2023. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A deepfried mém azt jelenti, hogy úgy szarrá van filterezve mintha kisütötted volna olajban, hatalmas képzajból vehető ki a lényeg.

[link]


Az "E" ez, több mindennel kombinálva: Zuckenberg meghallgatási fotójára Markiplier arca photoshoppolva Shrekből Farqaadra és ez rátéve Mark fejére + deepfried effektezve, az "E" betű pedig valószínűleg utalás a "E" betű kiemelési mozgalomra, ami szó szerint az ami a neve, szövegekben kiemelve a betű:

[link]



Ne keresd az értelmét. A Gen Z humor lényeg az irónia, szürrealizmus és abszurdizmus. Az a poén, hogy nincs poén, és ettől vicces.

2023. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!