Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell egyeseknek mindenen...

Miért kell egyeseknek mindenen röhögniük? Hogy lehet egy olyan emberrel komolyan beszélni, aki mindenen elröhögi magát?

Figyelt kérdés

Sajna van pár ismerősöm, akinek bármiről beszélnél, viccet csinál belőle, és elröhögi magát! Hiába felnőtt már!

Az ilyen emberekkel hogy lehet beszélni komoly dolgokról?


Miért röhögnek folyton?



2014. jan. 14. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted az élet komoly? Inkább röhögjön mint hogy, két szóval elrendezzen mindent, Aha - Ja
2014. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Ez főleg azokra az emberekre jellemző, akik okosabbak nálad és rájöttek, hogy hülyének próbálod nézni őket ill. lenézed őket és a végén amit akartál a másik embernek, azt kaptad te:D
2014. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okosabbak? Konkrétan arra gondoltam, mikor az egyik Osztálytársam lopott és mikor ki állították az iskooa elé, röhögött az egészen!

Ez lenne okosabb?

2014. jan. 14. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
4%
Valami jobb és egyenesebb reakcióra számítottam, de hát nem vagyunk egyformák.Látom elég hosszú idő kellett mire ezt a választ kitaláltad:)
2014. jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivan?
2014. jan. 14. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarukban"röhögnek".Az osztálytársad is azért viselkedett igy, mert most szerinted az jobb lenne,ha megmutatja,hogy szégyelli a tettét,
2014. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Senki sem kötelez arra, hogy adott emberekkel társalogj. El kell őket kerülni azt kész. Én sem bírom az ilyet, idétlen és éretlen.
2014. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valamit biztosan kompenzálni szeretnének ezzel, vágynak a folyamatos visszajelzésre, hogy akivel beszélnek, az is mulatságosnak találja, amiket mond, és szimpatikus legyen. Nyilván egy sokat röhögcsélő ember azt gondolja, hogy a jókedve optimizmust sugároz. Van olyan ismerősöm, aki az idegességét palástolja nevetgéléssel, szinte reflexszerűen kacarászik, ha olyan helyzetbe kerül.
2014. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!