Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki kéri? Csere is érdekel!

Ki kéri? Csere is érdekel!

Figyelt kérdés

Sziasztok nő társaim!

50 éves férjemet cserélném, két 25 évesre! Vagy 1 nagyon dolgos mindegy milyen korú férfire.


Tudnivalók róla: minden nap eljár dolgozni,este sokat eszik, minden héten kétszer háromszor igényel kelt tésztából valamilyen süteményt,iszonyat hangosan és sokáig horkol,ha ezt meg akarod szüntetni, a legféltettebb kincsét meg kell markolnod, akkor elhallgat ( egy ideig) .

Heti 5 együtlétre van szüksége,gyengéi a teltebb nők.


Amit adok vele: az összes ruhája, és egy autó. Még nem tudom melyik a három közül.


A " majd megcsinálom" kategóriába tartozik. 🙃


Az új férfitől elvárásaim csupán kinti munka. Hátsó udvar, és kert rendezés,a kerten gyümölcs fák és szőlő található (amiket már meg kellett volna metszeni, csak a gyümölcs fák vannak kész).

Persze ezeket munka után kellene megcsinálni, vagy hétvégén.

😊🙂😅



2023. ápr. 28. 17:18
1 2
 1/20 TappancsMancs ***** válasza:
Férfiként nem sokat tudok benne segíteni, de gondolj arra is, hogyha összejön a csere a két 25 évesre, akkor ők meg téged cserélnek el két 25 éves nőre. Csak szólok...
2023. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Akkor minek jönnének hozzám???

Ne is jöjjenek.

De azt is írtam, hogy mindegy hány éves, csak dolgos legyen. 😊


Amúgy én a férjemtöl sokkal fiatalabb vagyok. 🤭

2023. ápr. 28. 18:37
 3/20 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok egyedmagammal.:D
2023. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, ő hogy beszél rólad 🤣
2023. ápr. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak rosszat álmodtàl?
2023. ápr. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az is lehet 5 # . De akkor valaki ébresszen már fel!
2023. ápr. 29. 06:08
 7/20 A kérdező kommentje:

4# válaszoló, humor kategóriába tettem,hiába ki vagyok már tőle, hogy folyton motyogni kell neki, mégis viccesen fogom fel. Ő hogy beszél rólam? Azt nem tudom....

Én amikor haza jövök munka után, nem a popómat vakarom, hanem végzem itthon a dolgom.

2023. ápr. 29. 06:32
 8/20 A kérdező kommentje:

3# Az mindegy hány éves vagy...

Ugye nem vagy nagyon lusta? 😏

2023. ápr. 29. 07:39
 9/20 anonim ***** válasza:
A csererudi filmet láttad?
2023. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, nem tudom eldönteni, lusta vagyok e.Szeretek dolgozni, de nem szeretem túlzásba se vinni.Nem szeretem a precízitást se igazán.Szerintem az betegség, ha valaki túl precíz.De ez is ízlés kérdése.És persze nekrm is vannak bogaraim ,ahogy mindenki másnak is.:)
2023. ápr. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!