Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az oroszlánok tudják hogy...

Az oroszlánok tudják hogy léteznek cápák ?

Figyelt kérdés
2023. máj. 5. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Milyen kérdés ez?
2023. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy tudatába vannak e az oroszlánok ,hogy van e cápa a tengerbe.Vagy hogy egyáltalán tudja e hogy van e tenger...stb.Gondolom én.

Az a vadbarom Sebestyén Balf asznak múltkor egy vieóján nevettem ,h azt mondta ,hogy csak az ember van tudatába ,h meg fog halni.

Ekkora baromságot életembe nem hallottam.Ennyire lenézni az állatokat, de még a növényeket is.Holott mind az életéért küzd, és teljesen tudatában van annak ,h el fog pusztulni.Az allatvilágban egy állat sem kockáztat ,csak a túlélése érdekében, már ez bizonyítja azt ,h tudatában vannak a halálnak, és ez csak egy példa...

2023. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem láttam még tengeri oroszlánt, szóval valószínűleg nem. Nem igazán értem, hogy ebben mi a humoros.
2023. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem, de szakértőik már nagy erőkkel kutatnak a témában.
2023. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!