Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi van velem? Nem értenek meg...

Mi van velem? Nem értenek meg az emberek, egyedül az oroszlánommal értek szót. Többi lent.

Figyelt kérdés
Sokszor, ha rossz kedvem van, megrendelem az első repülőjegyet az Antarktiszra, és ott van egy kedves oroszlán, akivel felmászunk az erdő legmagasabb fájára, és ott szoktam neki panaszkodni a héten történtekről. Nagyon kedves és megértő, főleg, ha viszek neki egy hot dog-ot vagy egy csésze teát. Nem értem, az emberek soha nem értenek meg úgy, mint Simba (ne tévesszen meg a neve, lány oroszlán). Más is van úgy, hogy az állatokkal jobban kijön?

2015. febr. 18. 13:39
 1/3 anonim válasza:

Ezert nem ertenek meg Teged, mert sajat magadbol csinalsz humort!! ;) :DDDD

Gyerekes......

2015. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta megtudtam, hogy a tücsök az enber legjobb bartáttya, már semmi nem lep meg. A mennydörgő vakond sem.
2015. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Balasa Bence válasza:
Én csak az álmaimban találkozom az állataimmal (van köztük egy oroszlán is) nekik elmesélhetek mindent, teljesen megértenek, biztonságban vagyok, ha mellettem vannak.
2022. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!