Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem mag àzzàk a teát?

Miért nem mag àzzàk a teát?

Figyelt kérdés
2023. jún. 12. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert nem a magját, hanem a levelét áztatják forró vízben.
2023. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert a tea kulturálisan az angolokhoz társítható, az angolok pedig nem szoktak mag–ázódni, hiszen igyekeznek az utódnemzés eszközeit megóvni a nem kívánt folyadékok káros behatásától, mert mag–ázott polgárok utódnemzései ahhoz vezetnének, hogy felhígulna az elit vérvonal, pedig igazán tudhatnák hogy alaptalan a félelmük, hiszen a vér nem válik vízzé.


Ezen hagyományok miatt a mag–ázás az angol kulturában nincs jelen, így a teát nem mag–ázzák, hanem teg–ezik, a teára ráfújt greffitik ráadásul kellemes utóízt is kölcsönöznek, valósággal festői ízvilággal, ami nem véletlen, mert a festők többsége nagyon finom ember, akár az előkelő és kulturált angol nagypolgárok.

2023. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én megyek iszom egy önát!
2023. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én viszont továbbra is magával vagyok boldog, de választhatok nugát is desszertként.
2023. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kimentem az esőre, és mag_áztam.
2023. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*De tegnap má' nem; csak magánap. :):)
2023. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!