Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért morog rám a húgom??...

Miért morog rám a húgom?? Eddig soha nem volt agresszív...

Figyelt kérdés
Szóval elmentem a faluba hogy eladjak pár lopott cuccot hogy legyen este pénz kocsmázni de most nem ez a lényeg. Jövök haza, már mindenki fetreng a borban (mi más lenne...) és a húgom tiszta ideg. Most mi van, nélkülem piált mindenki és még én vagyok a rossz hogy a saját húgom úgy néz rám mintha meg akarna ölni?! Vagy ez azért van mert nem hoztam el neki a Gucci táskát amit ígértem?! Komolyan mondom már mindenki részeg csak én nem?! Az úton hazafelé a vén alkesz is valami démonról beszélt, már nagyon kész lehet. Azt hiszem megyek én is iszom valamit de a hugi nagyon védi a pincét...

2023. jún. 26. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj novellákat!
2023. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkapott a delirium tremens, vagy mi a helyzet? xd
2023. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kapott el engem semmi, mondom csak én maradtam józan 😭 Jött erre az előbb valami fazon, azt mondja valami pillér de szerintem csak egy csöves. Piát akart kérni ő is, a húgom elkezdte leoltani de fogtam magam betömtem valami fadarabbal a száját. Azt hiszem lemegyek a vén alkeszhez hátha nála még akad valami innivaló... Nem ártana ha sikerülne kijózanítani tesómat is.
2023. jún. 26. 08:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor részegen fetreng, akkor ugráld körbe háromszor. Ezután vágj hozzá egy használt teafiltert.
2023. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért morog mert éjjel is húgod, nem csak nappal. Pedig éjjel ugye nem az kéne hogy legyen.
2023. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy macska vagy, hanem hogy nem vitted haza a Guccit.
2023. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet arámi nyelven beszél hozzád, keres fel egy ördögűzőt,
2023. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na hali, csak sikerült berúgni végre nekem is mint az atom! ÉN VAGYOK A VÍZ!!!!
2023. aug. 24. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!