Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet láttam peppát amszterdam...

Lehet láttam peppát amszterdam utcáin?

Figyelt kérdés
A mai napon Amszterdamban mintha Peppa sétálgatott volna az utcán. Ötletem sincs mit keresett ott habár tegnap a hentesbolt elott álldogáltam. Valaki fel tudná hívni esetleg mit keresett ott? Kom félek

2023. jún. 26. 23:05
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
79%
Javaslom, h ne egyél többet a sütiből!
2023. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom mire gondolsz de biztosíthatlak nem ettem
2023. jún. 26. 23:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt valami más lesz a gebasz
2023. jún. 26. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Gomba? Bélyeg? Mit fogyasztottál?
2023. jún. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most olvastam a Telexen, hogy az LMBTQ+ egy új betűvel, a D-vel egészült ki, ami a "Disznóváakaromműttetnimagam" identitást jelképezi.

Válaszul erre ma reggel megjelent a Magyar Közlönyben, hogy a parlament gyorsított eljárásban hozott egy törvényt, mely szerint tilos disznóvá műteni bárkit is, illetve az eddig disznóvá műtöttek viszont házi sertésnek minősülnek, és le kell vágni őket 24 órán belül, mivel Orbán szereti a kolbászt és a disznókat emlegetve megkívánta a frisset. (Ez nem érvényes orosz állampolgárokra, mert esetükben disznó mivoltuk jogosulttá teszi őket mostantól családtámogatási kedvezményre). Ezért a kedvező euróárfolyam miatt hazánkban üdülő Peppa gyorsan visszament nyugatra. Azért Hollandiába, mert ott olcsó a fű, és ilyen nagy megpróbáltatások után ráfér.

Minden világos?

2023. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!