Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit keres a Peppa malac...

Mit keres a Peppa malac Amszterdamban?

Figyelt kérdés

Íme az én elméletem:


Most olvastam a Telexen, hogy az LMBTQ+ egy új betűvel, a D-vel egészült ki, ami a "Disznóváakaromműttetnimagam" identitást jelképezi.

Válaszul erre ma reggel megjelent a Magyar Közlönyben, hogy a parlament gyorsított eljárásban hozott egy törvényt, mely szerint tilos disznóvá műteni bárkit is, illetve az eddig disznóvá műtöttek viszont házi sertésnek minősülnek, és le kell vágni őket 24 órán belül, mivel Orbán szereti a kolbászt és a disznókat emlegetve megkívánta a frisset. (Ez nem érvényes orosz állampolgárokra, mert esetükben disznó mivoltuk jogosulttá teszi őket mostantól családtámogatási kedvezményre). Ezért a kedvező euróárfolyam miatt hazánkban üdülő Peppa gyorsan visszament nyugatra. Azért Amszterdamba, mert ott olcsó a fű, és ilyen nagy megpróbáltatások után ráfér.


Ti mit gondoltok?



2023. júl. 7. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Peppa malac azért van ott, mert el akar lopni mindenkit aki ott van, és el akarja hozni neked az összes embörkét
2023. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fel akarja őket szívni?
2023. júl. 7. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2023. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eddigi minimálbéres fizetésének a hétszeresét.
2023. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
plasztikai sebészt szegény
2023. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

*jaj, bocsánat, csak,hát, ahhoz képest, hogy ő rajzolva van, szerintem eléggé rondácska az arca; de bocsi mindenkinek, akit esetleg megbántottam.


Szóval Peppa malacra szegénykémre számomra nemjó ránézni:S:S Bocsi mégegyszer. :S :S

2023. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6! Nem vagy egyedül. Mondjuk ki, ronda disznó. De most másról van szó... :)
2023. júl. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!