Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Néztem eztet az új "A lapítván...

Néztem eztet az új "A lapítvány" sorozatot az almás téjvén. De nem derült ki belőle, hogy mi ez a lapítvány és mi lapította ki. Valaki leírná nekem?

Figyelt kérdés

#sorozat #alma #tanya #Asimov #Lapítvány #téjvé
2023. júl. 15. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom egy oviba jártunk.

Emlékszel amikor együtt estünk le a libikókàról?

2023. júl. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy az én kérdésemet miért törölték ki, ha ezt nem.
2023. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azzal a sorozattal vigyázz!

Először a TV-m lett egyre laposabb tőle, aztán magam is, majd a bukszám.

Még a sörpocakom is odalett, de szerencsére már kemény munkával azért valamennyire kezd megint megjelenni.

2023. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harrry ​Sezlon histomatematikus egy átdorbézolt ultraszkeptikus bulit követően heveny fejfájásból kifolyólag megjósolja a Galaktikus Birodalom pusztulását, és ezzel kezdetét veszi a zűrzavar. A Császárból csiszár lesz, a miniszterek miszterekké válnak, az udvari klónok falusi klónokkal háborúznak, az űrben piros hó esik, a fekete lyukakból hupikék törpikék potyognak, a zöld csillagok sárgán hunyorognak, a szőrös yeti lovagok pedig kasztrálják egymást, hogy megakadályozzák túlzott elszaporodásukat. Mindenki elveszti a fejét (is), csak Sezlon nem: ő uralja a helyzetet. (És az adófizetők pénzének nagy részét úgyszintén.) Összehívja egyetlen tanítványát, és kettesben mély gondolatokba merülnek. Amikor hetek múltán kijózanodnak, már késő visszarendeződni az alapbázisra. A Szájnet termomotorikus, termosztátos termesztikus terminátorai elől három zsáknyi sikerdíjjal a hónuk alatt a Galaxis legcsücskébe szöknek, a Tejút legszélére, a mugyurik bolygójára, hogy megalapítsák túlélésük zálogát, Telepítvényt, melyet fedőszervként Tejbárnak álcáznak.
2023. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!