Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A mekiben a krumpliszemek...

A mekiben a krumpliszemek annyira izgulnak, hogy be vannak sózva?

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 11:55
 1/4 anonim válasza:
47%
minden bizonnyal
2023. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom; de a krumplifülekkel lehetséges; hogy ez a helyzet. XD A krumplinak nincs is füle; de szemezgetni lehet belőle. :):) Orrozgatni, szájazgatni. :):) XDD Hogyha valaki fülezgetik eggy krumplit; akkor megsiptakolom. ( =McTapshykolom. :):))

Na jó, ezen még dolgoznom kell; elnézést, ha valakit megbántottam; remélem, aranyosat írtam. :):) Elnézést; ha valami nemjót írtam; és puszilok mindenkit. :):) Ha lehet mégegy ilyet elsütni; akkor McPuszilok mindenkit. :):)

2023. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te vagy a kedvenc válaszolóm!

5*

2023. júl. 24. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm, xd. Lassan olyan kiváló leszek, mint két nagyon menő szálloda 1be véve. :):) Az egyik már megvan. :):) Már öt csillag megvan belőle. :):)
2023. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!