Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a látás női szent igéje...

Mi a látás női szent igéje ismétlődő formában?

Figyelt kérdés

Szemeszter, ezt a szót így kell mondogatni: Szemeszterszemeszter = ?


Mivel is egyenlő, a cél az, hogy megtudjuk ezt.



2023. júl. 27. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne igyál gyógyszerre legközelebb.
2023. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem nem :D Szó sincs arról, javítottam, de még nem jött össze, össze fog.


Na viszont, most figyelj :D Eszterszem az :D Ez hallatszódik ki abból, ha ismétled a Szemesztert.


Van a CsőTenger is, amikor, köszönsz a tengernek, és meglátod benne a csőt. TengerCsőTengerCső ez a szó, két dolgot jelent, függetlenül attól, hogy létezik e vagy sem. Tenger Cső-t, vagy Cső Tenger-t. De bele gondoltunk e már abba, hogy mi van akkor, ha a Tenger Cső-n keresztül köszönünk Cső Tenger-t, a Tenger-nek?


A válasz erre: Cunami


Ugye, a Cunami, ha lenne egy Cun nevezetű település, akkor, megkérdeznéd:


Mi van Cun? Ami pedig? CunAmiCunAmi, érted már? :D Minden szó a végtelenséget mutatja, minden szóval lehet szóvicceket és favicceket alkotni, a legjobbak a szavak.


Köszönöm a választ, ment a zöld :D.

2023. júl. 27. 10:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Amúgy engem Nagy Árpi-nak hívnak. Mondogasd az én nevem is, hátha abból is kijön valami. ;)
2023. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs mit. Úgy van, ez valóban, egy szó alkotó helyzet. Kimentem a konyhába, elkezdtem mondogatni, erre mindenki röhögött, nem értettem miért, de aztán, rájöttem, cseles, nagyon cseles módszer :D Ment a zöld újra :).
2023. júl. 27. 10:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szemérmes a szemére a szentszűz
2023. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!