Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Csak szerintem lett unalmas...

Csak szerintem lett unalmas és önismétlő a L'art pour l'art Társulat?

Figyelt kérdés
Az újabb előadásaikon már szintw semmi olyan nincs, amit mostanában találtak volna ki. Kb. ugyanazt a szöveget mondják el, mint 10-15 évvel ezelőtt. Ami új poénjuk van, az kimerül a nőkkel való viccelődésben, meg az ilyen Anti bácsis fingós sztorikban.

2023. júl. 27. 14:45
 1/9 A kérdező kommentje:
*szinte
2023. júl. 27. 14:45
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Inkább csak felnőttél.Én az Adam Sandler filmekkel vagyok így.Rajongtam értük.Ma ,hányinger kerülget a béna vicceivel.
2023. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Elmúlt felettük is az idő.
2023. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik a műsoruk, számomra szórakoztató.



/különben ha unalmasnak találod, akkor miért nézed?/

2023. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kíváncsiság hajtja ,tudnak e még újat...
2023. júl. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kilépett a Galla és a Laàr, onnantól kezdve ... khm ...

Meg amúgyis angol humor, albán kifli, a szemetet ki hordja ki

2023. júl. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Én nemtom, én van, hogy megnézem valamelyik youtube-on fent lévő felvételüket napjában 3X is. :):)

De mondjuk nem minden egyes nap, hanem időnként rámegyek; mert nagyon vicces. :):) És akkor akár széjjel is nézem. :):)

Tehát, szerintem tudhat működni ugyanaz a poén sokszor is. :):)

Amúgy se a színház teszi ki feltétlen az embernek a mindennapjait; de ha időnként elmegy; akkor úgy pont jó.

Meg amúgy nálam pont működik, hogy tényleg tudok ugyanazon a viccen napjában háromszor is röhögni; pl valami annyira jó volt; hogy muszáj visszaznéznem azonnal mégegyszer. Meg amúgy ők nagyon fainul adnak elő, szóval szerintem az tud simán mindig szórakoztatni;

amúgy én egyszer voltam élő előadásukon is. :):)

Szóval én tudok pl akár ugynaazon a poénon nevetni sokszor is. :):) Meg, ha nem folyamatosan hallom; akkor lehet, hogy újra meglep. :):)

Én nem követem őket rendszeresen, de imádom. :):)

Szóval, asszem, én nem_tudnám őket megunni; tehát én mindigis imádni fogom őket. :):)

2023. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Nagy Natália hiányzik a legjobban.
2023. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Há' noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooormális vagy...!?
2023. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!