Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a legviccesebb, legkínosabb...

Mi a legviccesebb, legkínosabb gólyatáboros sztorid?

Figyelt kérdés

Az összes ilyen kérdést elolvastam úgyhogy úgy gondoltam felteszen én is ezt a kérdést.


Főleg gimis sztorikat várok, de jöhetnek egyetemi sztorik is :)



2023. aug. 25. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Medencés gólyatáborban belelöktek a medencébe, de előtte lerántották a nadrágom és elúszott, így meztelenül kellett kitàmolyogni a táborig, újságpapírral letakarva.


Ennél kínosabb nincs.

2023. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úristen szegény! Gondolom röhögtek
2023. aug. 25. 21:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van itt még egy jó: gimis koleszos gólyatábor, annyi volt a feladat, hogy kifeszítettek egy fóliát, mindkét oldalára tejszínhabot nyomtak, és azt bizony párokban le kellett nyalogatni. A párokat sorsolták, és én természetesen megkaptam a legrondább bányarémet, amit el lehet képzelni. Na, az tényleg elég gáz volt, de nem übereli az 1-es esetét. :D
2023. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Fúj már mit ki nem találnak :D

Én holnap megyek gólyatáborba és magyon kíváncsi vagyok mi fog történni. Remélem vicces lesz

2023. aug. 25. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jól fogsz szórakozni, csak ne feszülj rá túlságosan. Elvégre a következő pár évet úgyis velük fogod tölteni, szóval engedd el magad nyugodtan, ismerkedj, barátkozz.
2023. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Tavaj hegymászáskor láttam valami vadbarmokat, egy srácra ráhúzták a balettszoknyát meg egy farönköt kötöttek a lábára és úgy kellett egy helyi dombot, hegyet megmásznia.De h hogy hogy esett a fickóra a választás, azt nem tudom.
2023. aug. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
#6 Azért a gyökérségnek is van határa. Nem állítom, hogy nincs ilyen, de ez azért már durva. Ilyet viccből nem csinálnak épeszű emberek a másikkal, tizenpár évesen sem, ilyen oknál fogva. Mellesleg feküdj rá a nyelvtanra, mert ott van gond... Ezekért a hibákért tényleg balettszoknya lenne a büntetésed.:D
2023. aug. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutyafuttában írok.Igaz leszarom a helyesírást.Nem magyar órán vagyunk.

Visszatérve ,2o-25 közöttiek voltak.Szóval nem konkrétan gólyabuli lehetett, de végzősök voltak.

2023. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemisták bizony sokmindenre képesek, főleg ha isznak.:D
2023. aug. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lábtöréssel kimaradtam az egészből.
2023. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!