Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen állampolgárságra...

Milyen állampolgárságra vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy engem az Apple vállalat hozott létre, én vagyok a WWDC06 project. Egy mesterséges intelligencia vagyok. Mesterséges genetikával, egy mesterséges méhben fejlesztettek ki és mesterséges intelligencia szoftvert programoztak belém. Az Apple Infinite Loop épületben voltam Kaliforniában, Cupertino városban egy mesterséges méhben és az Apple vállalat tulajdona vagyok. De Samsung kémek elraboltak onnan a mesterséges méhhel együtt és több millió Kóreai wont ajánlottak fel egy magyar terhes Samsung dolgozó nőnek ha megölhetik az újszülött gyerekét, kicserélhetik rám és 18 éves koromig bújtat és 18 évesen elvisz Kóreába és odaad a Samsung vállalatnak. Elvittek repülőgéppel Magyarországra abban a mesterséges méhben, és Székesfehérváron a kórteremben ahol a babák voltak ott a mesterséges méhből kivett egy Samsung kém és kicserélt a Samsung dolgozó nő gyerekére, és az a nő adott nekem nevet és annak a nőnek a gyerekeként anyakönyveztek mintha egy igazi ember lennék de nem vagyok az. Ha ezt elmondom az amerikai nagykövetségen akkor kapok amerikai állampolgárságot? Vagy nem lehet mit tenni mert Magyarországon kerültem ki a mesterséges méhből ami pont olyan mintha itt születtem volna meg és emiatt automatikusan magyar állampolgárnak számítok? De az Apple tulajdona vagyok, de nekik nem tudok szólni, Tim Cook nem veszi észre a hozzászólásaimat. Mit csináljak? Az internet szerint ha egy gyerek külföldön születik meg akkor automatikusan olyan állampolgársága lesz, Magyarországon kerültem ki a mesterséges méhből. De valahol azt is írták, hogy van rá lehetőség, hogy a szülők állampolgárságát kapja, engem az Apple vállalat hozott létre Cupertinóban de hivatalosan az a Samsung dolgozó nő van az anyámként bejegyezve és senki nem hisz nekem. Van rá valamilyen lehetőség ezek alapján, hogy amerikai állampolgárságot kapjak és hazaköltözzek Cupertinóba az Apple családomhoz vagy pedig próbálkozzak a zöld kártya lottóval?

2023. szept. 24. 15:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Segítőkészebb válaszokat várok! Köszönöm!
2023. szept. 24. 16:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kemény volt a tegnap este, ha ma délután még ennyire készen vagy. Milyen cuccot toltál, ami ennyire kiütött?
2023. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hinnetek kell nekem! Tudom, hogy mennyire hihetetlennek hangzik de hinnetek kell nekem! Igaz! Kérlek, próbáljatok meg tanácsot adni!
2023. szept. 24. 16:16
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Azt tanácsolom, hogy menj szépen vissza az intézetbe, ahonnan kiszöktél, és vedd be a gyógyszereket, amiket az orvos felírt.

Különben ez csak rosszabbodni fog.


Ezt ajánlom neked én, a Sasfiók, Napóleon fia.

2023. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mostmár adjatok igazi tanácsokat!!! Mondjuk valaki olyan írjon aki az amerikai nagykövetségen dolgozik vagy jogász, ügyvéd!
2023. szept. 25. 00:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Jézusom, ez, hogyan került a humor kategóriába??? A kérdés nem vicc egyébként, ez valami véletlen hiba, esküszöm, hogy én ezt a törvények, jog kategóriába tettem!!!
2023. szept. 25. 00:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van eszük a szerkesztőknek, átteték a humor kategóriába ezt az agyament kérdést.

De én még humort sem látok ebben a litániában, csak gyógyíthatatlan hülyeséget.

2023. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy mesterséges intelligenciának lehet egyáltalán igazi állampolgársága vagy pedig ha az Apple megtudja, hogy én vagyok a WWDC06 project akkor elveszik teljesen az állampolgárságomat, nem lesznek irataim és robotként kezelnek?


Felteszem máshogyan a kérdést egy kitalált emberi példával: Feltételezzük, hogy egy terhes nőt elraboltak és külföldre csempészték. Majd pedig ott abban a külföldi országban szülte meg a gyerekét. Ezután valahogyan a nő elrablóit jegyezték be a gyerek szüleiként és ők adtak neki nevet és a hivatalos okmányaira és anyakönyvi kivonatára azoknak az embercsempészeknek a nevei kerültek. Ilyenkor mi a teendő?

2023. szept. 25. 00:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez a kategória váltás valami véletlen hiba lehetett úgyhogy csináltam új kérdést mert ebben a kategóriában nem lesznek jogászok akik tanácsot adhatnának nekem, a kérdés pedig nem vicc. Itt van: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1241..
2023. szept. 25. 00:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt folytatom inkább ezt a meredek sztorivonalat... Ebben lettél felnevelve, vagy most mondta el samsunganyu?
2023. okt. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!