Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha egy kérdés szöget űt a...

Ha egy kérdés szöget űt a fejembe?

Figyelt kérdés
Ha egy kérdés szöget űt a fejembe az nagyon fáj vagy csak van egy szögem?Mit gondoltok erről,veled már megtőrtént és milyen volt vagy mit csináltál azzal az egy szöggel?Félek kipróbálni mert attól tartok teherbe esem és akkor gondolkodhatom az apa jelölt személyén.Vagy az apa a gondolat maga?Van itt gond nem kevés.Gyors válaszokat várok mert már a kiváncsiság szúrja az oldalam.
2023. okt. 8. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A rézfaszú bagoly hálistennek kiszedte a szöget, és azóta is csattogós lepkeként élem napjaimat.
2023. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Add kölcsön azt a bagjot, lehet nekem is kelleni fog.
2023. okt. 8. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt én ugyan nem birtoklom, viszont ha szükséged van rá, akkor boztosan megtalál.
2023. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megigéred?Becs szó?! Ha nem lesz igazad megkereslek és rád úszitom a rézf@szú bagjot és még a végén repetát is fogsz kapni....:-D
2023. okt. 8. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne félj, már ott van az ablakod alatt, és csak azt várja, hogy elaludj. Reggelre vízvezetéket csinál a seggedből.xD
2023. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ne má!Már nem is merem kinyitni az ablakot éjszakára.Még hogy vízvezeték,és ha csőtőrésem lesz?Nincs az a vízvezeték szerelő aki megjavítaná.....:-D
2023. okt. 8. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Megoldja akár azt is a bagoly, csak ugye ő sem dolgozik ingyen.:D
2023. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom,talán inkább a szög mint a bagoly.
2023. okt. 8. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Elkéstél, innentől kezdve nincs választási lehetőség. A bagoly nem kérdez.
2023. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kicsesztem vele mert az ablak csukva volt és csak a szárnyával verdeste de bejutni nem trudott.Aztán megint szöget ütött a fejembe a gomndolat,ezért volt szögem ,így már kettő és a bagolykát kiszögeltem a kapufélfára velük.Moöst nagyon morcosan stiről engem én meg nevetek rajta.Szerintem ezt a látogatását nagyon elszúrta,mondhatnám átűtő sikerrel járt.
2023. okt. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!