Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Sugárhajtású botmixerrel...

Sugárhajtású botmixerrel meghajlítjuk az űrt?

Figyelt kérdés
vagy hódítjuk.

nov. 29. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Mi van?
Ja,hódítjuk,teletelepítjük műhód-dal az egészet. Lesz egy egész műhódzenekarunk. :)
én már megelőztelek, már megtettem. :) Két suhanással előtted járok. :)
Álljunk meg! :D Ki akarna botokat összemikszelni (mikróra szelni :)) És megint a zenénél tartunk. Gallyakok remix. :)
Házit megírtad már?:D :)(Meg,saját nyelvemen 2Xis,aztán még 50különböző másik nyelvre lefordítottam.Azangolt is.Odapaszíroztam mindet a munkafüz.-be:)
Űrcsillámpónik vannak a nyomomban!!!Ja,várjunk,csak segíteni akartak.Figyelmeztetni,hogy kilyukadt az űrhajónk kereke.Már le is cserélték a kereket.:D
Igen,de a tejúton lévő hegyek között kell manőverezned. (Vállalom!!:))
Persze,aztán megiszod a tejutat. [Te juttat. :) ]
Én a kilencedik választ jelölném meg.
Én őszintén szólva ezek közül inkább egyiket se, ha lehet; bár, a harmadik még egész megható volt. :)
4 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
"megint megiszod". Így akartam. xd
nov. 29. 17:30
 2/3 anonim ***** válasza:

Téves az elmélet.Botmixerrel nem mert azzal csak össze turmixolod.Téridő meghajlitása már létezik csak kell hozzá....de ezt nem írom le mert nem akarok politikát belekeverni.Na erre a botmixeres sugármeghajtású kütyüd épp megfelel.Gondolkodj és ha szerencséd van,mondom szerencséd,akkor magad is megtalálod a választ a kérdésedre.Kellene egy kicsit nagyon sok segítség?Akkor már most add fel,ne nyűglödj , menthetetlen vagy,bár vannak még csodák.

Nem ilyen választ vártál?Akkor ne tegyél fel ilyen kérdést!....:-D

nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A válaszod tökéletesen megfelelő az elképzelésemnek. :D Köszönöm a hozzászólást ! :D

A jelölt válaszokat is köszönöm. :) Aki akar, írhat még!!! :D :) :) :)


Nem kell feltétlenül konstruktívat hozzászólni! :D Bármilyet lehet:D Na jó, azért bármilyet nem kéne! :D

nov. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!