Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha ledobunk az űrbe egy...

Ha ledobunk az űrbe egy naprencert, azt mennyi idő alatt kerüli meg egy grépfrút?

Figyelt kérdés

A grépfrútot 19,2 kilóméter per órás sebességgel hajítjuk ki/el.

Eredetileg úgy gondoltam írni, hogy csak egy grépfútot dobunk ki, de aztán elgépeltem, és rájöttem, hogy így sokkal viccesebb. :)



dec. 12. 20:25
A kérdező szavazást indított:
0, meg se kerüli
0,itt nem értelmezzük az időt, sőt, még nulla sem.
számold ki!
egységnyi idő alatt
másik válaszra gondolok
első tippem, hogy 65 évnyi, de még bogozom ki, hogy melyik lehet a jó ...
jaj én véletlenül kitérítettem egy strandlabdával a grépfrútot.
holnapra megálmodom, és később majd térjünk vissza.
Utazik valami más is a grapefruit hátán, vagy csak magába' megy?
Aki az előzőt jelölte, ahhoz lenne a kérdésem: Hol a grapefruitnak a háta? Kórdinátákat! :)
3 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
A tömegük nem ismert, szóval irány a turmixgép!
dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jippíííííííííííí!!!!!!!!4 :D :):)
dec. 13. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg avokádóval vagy pomeloval, azoknak a sebessége nagyobb, a kalampászmadár is örülni fog.
ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kerületi sebességük viszont csak az avokádó/pomelo Narancs-féle koefficiensének ismerhető meg, természetesen a turmixgép paramétereit ismerve. Ha pedig az ősrobbanást szeretnéd reprodukálni, arra vannak jobb módszerek is. Például vegyél egy ventillátort és szedd le a lapátok körüli védőborkolatot. Ezután szedj össze némi kutyasz*rt. Ha túl keménynek találod, állagjavításként alkallmazz némi vizet. Ezután indítsd be a ventillátort, és kellő erővel hajítsd a forgó lapátok közé mindezt. Az eredmény garantált.
ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!