Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vágási Feri általában hány év...

Vágási Feri általában hány év technológiai lemaradásban van a nagy többséghez képest a számítógép és az internet területén?

Figyelt kérdés

dec. 30. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A sorozat forgatása idején abban a nyomdában dolgoztam, ahol forgattak (Atthenaeum).

Windows nem volt, hanem Berthold és Ferranti fényszedőgépek.

95-ben mentem át más cégbe. Windows 3.1-es oprendszer volt rajta. Retusálni kínszenvedés volt.

Bocs, hogy nem humorost írtam.

Az egész Szomszédok szánalmasan primitív volt.

dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

"Windows 3.1-es oprendszer volt rajta"

Az akkor még csak egy kezelő felület volt, nem oprendszer.

Egyébként nem volt lemaradásban. Az akkori kornak megfelelő szinten volt.

Sok helyen még vezetékes telefon sem volt, nemhogy internet. Én nem is tudom hogy egy mai fiatalnak hogyan magyarázzam el hogy milyen volt amikor nem volt net :D

dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
2., bocs, ha nem szakszerűen fogalmaztam. Vágási nem tudom mikor látszott először Windows előtt. Profi munkára a nyomdában nem lettek volna használhatók. A DTP megjelenésekor szakmai szempontból a bóvlit jelentették.
dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dongaben ***** válasza:
19%
Ki a tököm, az a "Vágási Feri"? Ja, hogy a szomszéd...az még ma is egy vezetékes telefont húzgál maga után, mikor a kocsmába megy.És, ez nem vicc!
dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ, hogy mikor nézzük a sorozatot. A forgatása korában nagyrészt korszerű volt. Ma már kevésbé.
dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Aktuális kérdés!

Ja nem, mindössze negyed évszázadot késtél vele.😁


Különben ha ennyire idegesít, akkor minek nézed?

dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1987-ben kezdték, 1999-ben fejezték be a forgatást.

Ehhez képest lődd be, hogy milyen nyomdai szedőgépek voltak, s mikor történt az átállás számítógépre.

dec. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!