Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces történetekre...

Milyen vicces történetekre emlékeztek az életetekből?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 15:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Velem nemrég történt egy érdekes sztori... Suliból hazafelé menet épp ecseteltem az új osztálytársamnak, hogy a volt osztályfőnököm mekkora bunkó paraszt volt. Na, kitalálod, hogy abban a pillanatban ki húzott el mellettem paradicsomvörös fejjel? :)
2010. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Van egy kancsal tanárunk... Épp vele volt óránk, amikor is meséltem osztálytársamnak az új kutyámat, hogy milyen.. Soroltam a tulajdonságait, majd röhögve mondtam hogy "hülye kancsal szegény", erre pont ott volt a hátam mögött a tanár... Nem szólt semmit hanem visszament a táblához...
2010. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a sztori inkább a tanárnak cikis:

Biosz órára behozott az ofő egy almát, mondta, h még nem ebédelt... beszélt, beszélt, egyszer csak egy reccsenést hallottunk, és volt vmi az almában... a tanár meg takargatta a szájátxD

Másik:

Férfi tanárom kihívott felelni, én meg hátul ültem, és mentem előre. Az első padból kilógott egy tornazsák, én nem figyeltem, és szó szerint pofára estem... pont a tanár lábai előttxD

15/L

2010. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Elvesztettem egy fogadást, és egy hatalmas papírdobozba kellett beülnöm. Azt szépen leragasztották barátnőim, és legurították a domboldalról. Egy tölgyfa állított meg. Fájt.
2010. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Bogi832 válasza:


Ez a sztori inkább a tanárnak cikis:

Biosz órára behozott az ofő egy almát, mondta, h még nem ebédelt... beszélt, beszélt, egyszer csak egy reccsenést hallottunk, és volt vmi az almában... a tanár meg takargatta a szájátxD



ezt sajnos nem értem :( elmagyaráznád?:D

2010. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 tucski ***** válasza:
100%
beletört a foga ?:D
2010. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
aha beletört...:D és az egyik metszőfoga volt...xD
2010. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
az nem érted amit te irtál?
2010. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Nanducy válasza:
49%
agyszer haverokkal elmewntünk egy kis pusztára hol rengeteg liget volt bementünk egy ligetbe én kimentem a ligetből vizelni láttam vmit mozogni bemen tem szoltam neik megláttuk nmilyen állat csontvázát megijedtunk felmásztunk egy fára az a vmi amit láttunk mozogni odalyött az eggyik haverom kutyája volt de amikor belyött hallott nk egy nagy reccsenést és kitört a vele aggyütt rajta mi ig :D xd (azé fájt)
2010. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Nanducy válasza:
49%
bocs az előző válasz ból kihagytam hogy mi tört ki az ami kitört képzeld el az izgalo fokozása miatt húzom hát mi a faXD
2010. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!