Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Viccesek egyáltalán Radics...

Viccesek egyáltalán Radics Peti és Zsozéatya?

Figyelt kérdés

Zsozéatyát jólelkű embernek gondolom, Radics Petit egy józan gondolkodású tagnak, de akárhogy is akarok már csak tiszteletből is, nem tudok nevetni a poénjaikon. Elismerem, Radics Petinek néha vannak szellemes ötletei, ezeket érzékeli a humor központom, de nem sikerült még hahotázni a művein, Zsozéatya helyi vagánycsávóval vegyített szakmunkás-humorát pedig valahogy inkább érzem erőltetettnek mint viccesnek, pedig nem vagyok egy sznob. Van humorérzékem, csak hát sok vicc nekem már nem új.

Ti hogy vagytok vele, mit gondoltok róluk?



febr. 10. 02:03
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
74%

Nekem Radics Peti videói ütnek.


Zsozéatyát nem nézem, sry, my bad.

febr. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Covid alatt rászoktam joséra nézni a streamet egy idö után önismételgetö unalmas lett.
febr. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zsozé humora nem nekem szól. Petit viszont nagyon szeretem, bár hozzáteszem néha ő is túl tud menni a határokon, de ez csak az én alacsony ingerküszöböm miatt lehet. Tudok a videóin nevetni is, viszont van olyan ami nem vicces, inkább elgondolkodtató. Ügyesen ugrál a két véglet között és a végeredmény általában nekem pluszt ad.
febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mind ketten viccesek én szeretem mindkettőt
febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4%
Eléggé megfizetik őket, hogy viccesek legyenek én szerintem.
febr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!