Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért haragszik Emma néni?

Miért haragszik Emma néni?

Figyelt kérdés
XD

ápr. 9. 19:30
A kérdező szavazást indított:
mert (lázadásból) lakatokat kezdtem el telepíteni egy lakatlan szigetre, valamint rossz helyre ástam el a csatabárdot.
mert nem az órát, hanem a Napot tekertem odébb
mert napozó dinoszaurusz-mintás bugyit húztam a tenger fenekére.
mert tévedésből pitymallatra állítottam az ébresztőórát, pedig pitymallás után két perccel-re kellett volna.
Mert valahogy rájött, hogy visszafelé kezdtem el kiolvasni a könyvet,kezdve a legutolsó oldal legutolsó betűjétől, majd az előttelévő, majd az előtte…
amikor azt mondtam, kiskoromban hallottam valamit, azt hitte, hogy Kiskorom egy város.
Mert dőreség volt tőlem lekvárt kötni a papírsárkányra, és felhajítani a papírsárkányt a fa tetejére
Mert mégnagyobb dőreség volt először berakni a hozzávalókat a sütőbe, kisütni, és csak utána összegyúrni a kenyeret.
igazán akkor pöccent be, amikor azt mondtad neki, hogy ne idegeskedjen, hanem oda. (Addig a percig viszonylag nyugodt volt.)
gyümölcsízű cukorkabojtú sapiban kergettem a hőpihéket, és félig ráolvadt a fejemre, és alig bírt kiszabadítani.
14 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
( A kérdésben szereplő Emma néni egy kitalált személy. )
ápr. 9. 19:30
 2/7 HakapiszikMatyi ***** válasza:
100%
Odageskedik akkor, és nem ide. Korral jár, vagy mi...
ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De ugye nem ma?
ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy azért, mert ráfirkáltál tollal egy U és egy L betűt egymás után, így Emmánuel lett?
ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És akkor most egy fárasztó vicc:


- Van barátnőd?

- Igen. Emma.

- Emma?

- Igen. (Két kezére mutat) Emma, emmeg holnap.

ápr. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a farkad.
ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Jó, de játékos!
ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!