Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik Ember leforditanná a...

Melyik Ember leforditanná a győzike részelyit szlovákos, albáns nyelvekre legalább ?

Figyelt kérdés

Vannak európa szerte (wordwide) ismerőseim ,szeretném a segicségetekeketeket kérdezni hogyan tudnák leforditani magyaros nyelekről szlovákosra vagyalábbis albáns nyelvekre a győzike részelyit .

Persze ott vannak a spanyol és katalánung ismerősejim ők is értenni szeretnek ezt mer mi sokat röhögünk ralytauk. ők mek csodálgosznak hogy mi mit nevetünk nem értenek azt meg azt .



ápr. 12. 00:07
1 2
 1/11 Scream85 ***** válasza:
Először a kérdést kellene lefordítani magyarra, hogy érteni lehessen mit vakerálsz :D
ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mijjen nyelvüjeknek szándékolod ezet az osstobianka kérdezményet? 😂
ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szerintem megforditani lehet azt szöveget nem ? nem lehet annyira bonyolult az hisz veszed magadnak akkor más nyelveken is leforditást igényelt
ápr. 12. 11:59
 4/11 A kérdező kommentje:
albáns nyelvekre szlovákos nyelvekre katalánung nyelvekre és talán spanyolos nyelvekre
ápr. 12. 12:00
 5/11 Mansour ***** válasza:
Én a spaniel nyelvre tudom meg majha mektanulok urdura de az meg máskólesz, mer még csak a bolivudi dalokná tartok, oszt abbó is csak anyit értek hogy ásike. Az albánsok meg a pégségbe vannak, ott tőtik a kiflibe a kármium-szuflátot. Ottan mekkérdheted tőlük, bírnake fordíítni, de lehet csak a buktákat bírják forgattni. Meg van egy kata lány ismerősöm de ő csak magyarul tud, de még ugyse sokat.
ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mansour ***** válasza:
Az Endi meg rasztául tud de az nemtom kelle neked.
ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy nem az idegennyelvre való fordítással van a baj, hanem a te állítólagos "magyar" nyelvű írásoddal? 🤣
ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezkikérek magamot !! feháborgató ammit írtok
ápr. 12. 20:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Humoros gyereknek képzeled magad.

Az a gáz, hogy csak képzeled.😂

ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem képzeletem ezt ?
ápr. 15. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!