Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki lefordítaná vagy el...

Valaki lefordítaná vagy el mondaná pár mondatban miről is van szó a videóban ? Mert én is ebben a cipőben vagyok 8 hónapja és nagyon el vagyok keseredve .

Figyelt kérdés

[link]


Le írnátok hogy szabadult meg tőle mert mi is 8 hónapja szenvedünk .Pár mondatban alényeget nagyon hálás lennék .


2020. jún. 25. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hasznàlt nekik a sima bolti krèm (€30 / adag, minden felnőttnek kellett 1-1) amit a doktor ajànlott, ès 2 het szünet kellett a 2 kezelès közt. Aztan vette azt a 2-t, aminek a dobozàt mutatja. Utana azt csinàlta (nem 100%-ig egyèrtelmű, de szerintem a bolti krèmmel, aminek nem mondta a nevet), hogy 8 napon belül 3 kùràt csinàltal, folyamatosan kentek magukat. Közben mindent kimosott ès fertőtlenìtett a hazban. (leìrhatta volna pàr mondatban, ahelyett, hogy csinàl egy 18 perces videòt :/ )
2020. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤
2020. jún. 25. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szìvesen. Mielőbbi jobbulast kìvànok!
2020. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem ezt irlya ki : Toto je súkromné video. Prihláste sa a zistíte, či ho smiete pozerať.
ápr. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!