Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnál ha 1 lakatlan...

Mit szólnál ha 1 lakatlan szigetre ragadva csak azt ehetnéd amit ott találsz? :D

Figyelt kérdés
gyümölcsök,zöldségek,némi mag,néha hús.és se csoki,se süti,se kávé,kóla semmi amit nagyon szeretsz?:P miért nem így diétáznak az emberek?:D
2010. okt. 31. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
semmit. nagyon ritkán eszek így is csokit, sütiket nem szeretem, kávét sem iszom. és kólát sem.
2010. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Én személy szerint nagyon örülnék egy ilyen szigetnek :). Diétázom, hetente egyszer eszek egy kis csokit vagy valami apróságot, mert teljesen még nem sikerült kiiktatnom, de egy ilyen szigeten nem lenne kisértés :D. Remélem ingyen kondi gépek is lennének, nehogy csak a fekvésről szoljon a nap :D.
2010. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
haha.:D kondigépnek ott lennének a ragadozók,akik elől menekülni lehetne:D xD na jó nem:)
2010. okt. 31. 11:37
 4/21 anonim ***** válasza:

Kondigép egy lakatlan szigeten?:P

Fára másznál gyümölcsért, vízért mennél 3 kmert:D halásznál. Lenne elég edzés szerintem.:P

2010. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
és első:de finom főtt étel,sült husi(fűszer,só nélkül),joghurt,tej se lenne...:S
2010. okt. 31. 11:39
 6/21 anonim ***** válasza:

sült husi?

mire van a tűz?:D

sós dolgokat amúgy se szeretem.

én szerintem ellennék amúgy.:P

2010. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hát,ha nagy nehezen tudnál tüzet gyújtani...:P na írjatok még!:)
2010. okt. 31. 11:49
 8/21 anonim ***** válasza:

nem eszem csokit, se sütit, s kávét nem iszom... egyedül a kóla hiányozna de megszoknám...


szerintem a legjobb az lenne benne hogy igyen lenne a gyümi meg a zöldség... és hát mint tudjuk itthon horriblis árakért árulják pl 400Ft/kg mandarin?!!!!! 300 alma?!!!

2010. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha lennének fegyvereim,öngyújtóm,gyufám,akkor olyan nagy gond nem lenne,mert lehetne lőni állatokat,vagy bennszülötteket.Édességet csak ritkán eszem úgyis.
2010. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hú,mindenki ilyen jól el lenne?:D szupi,azt gomdoltam,a legtöbbeknek ez vmi rémálom lenne.én egyébként szívesen élnék úgy,csak egyedül ne legyek:D és lehet írni még:)
2010. okt. 31. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!