Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szólnál ha 1 lakatlan...

Mit szólnál ha 1 lakatlan szigetre ragadva csak azt ehetnéd amit ott találsz? :D

Figyelt kérdés
gyümölcsök,zöldségek,némi mag,néha hús.és se csoki,se süti,se kávé,kóla semmi amit nagyon szeretsz?:P miért nem így diétáznak az emberek?:D
2010. okt. 31. 11:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én eszek csokit meg egyéb finomságokat is, de meglennék nélkülük, mivel inkább unalomból eszem sokszor és azért, mert van :-D Tele vele a hűtő, a kamra, a nappaliban rengeteg édesség van, hétvégente megyünk vendéglőbe, szóval érted


A körülményekhez igazodom, szóval ott nem hiányozna annyira semmi, örülnék annak, hogy egyedül vagyok és távol az emberiségtől :-)

2010. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem a kave hianyozna, a tobbi felsorolt dolog nem.


Egy ideig biztos elveznem.

Reggel uszenk egy-ket orat a tengerben, aztan mennek gyumolcsot, elemet gyujteni meg fat. Este tuzetraknek, csillagokat neznek...

Es vegre kiprobalnam, hogy milyen rovarokat enni, mert arra nagyon kivancsi vagyok, hogy milyen az izuk.

2010. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kávéval mi a baj? Még thermogén hatása is van...
2010. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
:D jó én a példákat azért írtam,mert a legtöbb ember ezt szereti,csak kíváncsi lettem volna a kedven ételeiteket vajon milyen érzés lenne ha muszáj lenne nélkülözni?:P de ezek szerint mindenki jól bírná...
2010. okt. 31. 14:10
 15/21 dzsekesz ***** válasza:
Hú egy ilyen düsgazdag lakatlan sziget az jó lenne.ahol mindig nyár van.Képzeld el(csak hogy ne menjünk messzire)a Margitszigetet lakatlanul,és a duna 100 Km széles lenne ott mit ennél? Szöcskét jéggel?
2010. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A Margitszigeten? Egy ideig csak magokat, mert ugy ott is van olyan fa/bokor, aminek termeset meg lehet enni.

Aztan( ha megtanultam) halasznek, madarakra vadasznek, de vannak mokusok is.(:


Vegso esetben meg atusznek a budai hidfohoz es beulnek a trofeaba kajalni egy jot(:

2010. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
1 lakatlan szigetre? az még nem gáz, de ha már 2 lakatlan szigetre lenne...
2010. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nekem a csoki hiányozna a legjobban....bár annyira nem eszek sokat de ha rám jön bármennyit képes vagyok megenni :P ellenék egy lakatlan szigeten, csak adjanak jó sok könyvet! és naptejet! xD
2010. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
csokiiiiiiiiiii :'( ...talán egy hétig bírnám csokinélkül,de net meg gép nélkül semeddig sem :S am én azt szólnám csak h : kvaélet
2010. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Itt a bermudán még zöldség sincs.... !mióta a gépemet beszippantotta az örvény nem ettem semmit csak a parton rohadó 34 éves madárcsontvázmaradványokat (kicsit száraz) :(
2010. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!