Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy nagyon "égető" problémával...

Egy nagyon "égető" problémával szeretnék hozzád fordulni, adnál tanácsot?

Figyelt kérdés

Hogyan foghatnák be egy legegyszerűbben egy Pokémont?

Én személy-szerint leginkább egy Charmanderre vagy egy Squirtlere vágyom, de lehet beérném egy Metapottal is.

kérlek segítsetek sürgősen kéne :S


2010. dec. 3. 14:14
 1/6 anonim válasza:
Mit szívsz ?
2010. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
húzzál pokemon állatkereskedésbe és hozzál nekem is XD
2010. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Neménvagyokaz ***** válasza:
Ahhoz hogy befogj egy pokemont sok minden szükséges. Először is egy kis holland gombaleves. Ez adja meg a képességet hogy észrevedd a pokemonokat. Emellett még szükséged lesz egy kiló ementáli sajtra is csalinak. Ezután már nincs más dolgod mint 23:00 és 01:30 között egy erdő közepén letenni a sajtot és várni. Amint felbukkan egy pokemon kiáltsd azt hogy Savanyú cukor! Ettől megijed és nem fog elfutni. Amíg mozdulatlan jól megvered hogy ne mocorogjon, majd egy vászonzsákba rakod és kiteszed otthon a polcodra.
2010. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy oposszumot, és nevezd eé metapotnak.xD készapokémonod... am te szoktál füvezni h ilyenekrőlbeszélsz?már bocsi..O.O
2010. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nevezd el*bocsi csak rosszul irtaam...:DXD
2010. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14:32 grat :D ilyet még én sem tudtam volna xD
2010. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!