Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elfogadja-e az emberiség a...

Elfogadja-e az emberiség a Raptoid ultimátumot?

Figyelt kérdés

Emberek,Ti gyengetestű szzápadtarcú majmok. Rettegjetek ! Én a Raptoid hadszereg tábornoka szisszegek hozzátok.

Haderőink felsorakoztak a külső naprendszerben, hogy megkezdjük a végső offenzívát ellenetek, kik bitorlják ezt a bolygót és írtjátok a számunkra kedves zöld legelőjét.


Az utolsó ultimátumot intézem hozzátok ti állatzabáló szzöldpusztító szörnyek. Adjátok ki nekünk a kudarcra ítélt ellenállásotok vezetőjét Árpikát, akire már régóta fenjük szúnyogevő nyelvünk. Tudjátok meg ha nem teljesítitek a követelésünket haragunk nagy lesz és biomotoros ragacsos nyelvünkkel elpusztítunk titeket.


ui : Olvastuk a fórumotokat és tudjátok most meg ! A nevünk a-val írandó ! Mi Raptoidok vagyunk, ősi marsvaránuszi írásmódban, nem pedig ahogyan ti írjátok, bár a kiejtése azonos. Amennyiben nem tartjátok magatokat a követelésünkhöz haragunk rettentő lesssszz.



Szzzzzzólottam vala.


2010. dec. 10. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:

i am more than a lizard!

i am more than a man!

I AM RAPTOID!

Slay Them All! Attack!

2010. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:DD


Megtisztelő, bár nem én vagyok a Földi Ellenállás vezetője.

2010. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 szexiboj ***** válasza:
Aremoale? Hideonto meron T! e Roe idas! Puemortates!
2010. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kockafej77 ***** válasza:
Naziko le distata! Wada segg@ lukaf@szfeja tamada folda eza mara kimenta aa divatbola!
2010. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Réti Manó ***** válasza:
:O
2010. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az emberek ostobák, ezért nem fogják elfogadni. Vagy ezért fogják elfogadni? Már én se tudom.
2010. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami határidő van hozzá, vagy akár az idők végezetéig gondolkodhatunk rajta?
2010. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dave te vagy?
2010. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!