Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az emberiség...

Edward Cullen ® kérdése:

Szerintetek mi az emberiség küldetése?

Figyelt kérdés
Nyilván van valamilyen küldetése az emberi fajnak. Ez abból következik ,hogy létünk értelmét már nemcsak a fajfenntartásban látjuk.
2011. okt. 4. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ültessünk kukoricát
2011. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy éljen.
2011. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
másra még nem olyan fejlett hogy bármit is kezdeni tudjon. De szerintem ezzel te is tisztába vagy
2011. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hogy boldog legyen
2011. okt. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ha az embereknek van küldetése, akkor bizonyára a legyeknek is... Sőt! A majmoknak is! Át akarják venni az uralmat!

Most komolyan, ez milyen kérdés már?

2011. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Túl hülye vagy ahhoz hogy megértsd.De nem csak te hanem mindenki a világon. Szerintem erre soha nem is lesz válasz, mivel még el képzelni se tudok egy választ sem.Az hogy értelmes lényekké tudtunk fejlődni, az is csak mázli volt.Gondolj bele mi van ha valaki agyonveri papuccsal azt az egysejtűt amiből az egész kiindult.Nem tudsz mást csinálni élvezd az életet.
2011. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22:59: Megnézném, akkoriban nem volt papucs tudtommal.
2011. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A 3. hozzászólást tudom valamennyire értékelni és válaszolok rá. A probléma az ,hogy a fejlődés a 2 V háború és az ipari forradalmak kora óta stagnál. Az ember csak is önző érdekből hajlandó a technikai fejlődésre. Ez pedig a versengés ,hogy jobb legyen a másiknál. Ezért van jóformán ,h csak háborúban fejlődünk. Szerintem ez egy részről elég gyerekes. Az emberiségnek azért nincs közös célja mert a társadalmi és gazdasági berendezkedés erre teljesen alkalmatlan. A kapitalizmus és a piacgazdaság amelyekkel évek óta mérgeznek bennünket arra ösztönzik az embereket ,hogy a saját önös érdekeiket kövessék. Az érdek és szellemi ellentétek révén pedig kialakul az osztályharc. Ezért nem fognak össze az emberek. Persze a rendszer élvezői próbálják fenntartani ezt az állapotot. A médián és a tv-n keresztül rengeteg butítás árad. Az oszd meg és uralkodj elv alapján minket elhülyítenek, egymásnak hangolnak. - és amíg mi primitív módon egymással meg a szánalmas meggyőződéseinkkel vagyunk elfoglalva aminek valójában semmi értelme ők leélik és ki használják a társadalmat. Szerintetek miért van ennyi élvezeti cikk meg TV műsor? Mi kell a népnek? Kenyér és cirkusz. - és amíg ez megvan befogja a száját és nem avatkozik bele nagyobb kvalitású dolgokba. Sajnos itt tartunk ma... Hogy fogunk e fejlődni? Nem hiszem. Ha előbb utóbb lesz vmi önös érdek akkor biztos. A XXI. században élünk. Már rég ki kellett vna fejleszteni egy járművet mely vmilyen alternatív energiaforrással működik. Hogy miért nincs ilyen? Mert az üzletembereknek nincs belőle haszna. Itt már csak minden a profitról meg a haszonról szól. Amíg ez a rendszer fenn áll biztos ,hogy nem lesz közös célunk és fejlődni sem fogunk. Most nem fogom részletezni az ideális társadalmi rendszer fogalmát. Mindenki döntse el ,h neki mi lenne a legmegfelelőbb. Nekem is megvan az elképzelésem. Itt lenne végre az ideje ,hogy megdöntsük végre ezt az erkölcstelen és aberrált haszonelvű rendszert.


Mindenkinek Szép Estét! (Bocsánat a helyesírási hibákért, senki sem lehet tökéletes, de ennek valójában nincs jelentősége)

2011. okt. 5. 18:22
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 22:51!


Talán a legyekhez vagy a majmokhoz tartod hasonlónak magad? Csak kíváncsiságból kérdezem mert nem ismerlek de attól lehet még vmi benne. Az állatoknak és az egyéb primitív élőlényeknek melyek nem rendelkeznek szabad tudattal 2 céljuk van. A fajfenntartás. De ha jól emlékszem én az emberiséggel kapcsolatban tettem fel a kérdést. Akkor nem értem ,h-h jönnek ide a majmok meg a legyek. Na mind 1... ha nem érted a kérdést akk inkább ne írj semmit.

2011. okt. 5. 18:31
 10/13 A kérdező kommentje:
* 1 céljuk a fajfenntartás mely magában foglalja a túlélést és az egyedszám gyarapodást.
2011. okt. 5. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!