Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit tudtok a Kromagg-ok...

Mit tudtok a Kromagg-ok jelenlegi terveiről? Fennáll a veszélye annak, hogy a mi világunkat a közeljövőben megtalálják?

Figyelt kérdés

Kromagg-ok is lényegében egy ufófajnak tekinthetőek, a különbség az az, hogy ők nem egy másik bolygóról származnak, hanem innen a Földről, csak egy párhuzamos világból, ahol az őskorban nem a Homo Sapiens, hanem valamelyik primitívebb rokonfaj, méghozzá az ún. Gyilkos Majom fejlesztett ki intelligenciát.


Máshogy működött az agyuk, mint az embereknek ezért hamarabb fejlődött a technikájuk. A társadalmi rendszerük az emberi társadalmak közül legjobban a nácizmusra hasonlít. Amikor kifejlesztették a dimenzióutazást, akkor meglepődve, rémülten, és mérgesen fogadták, hogy szinte minden világban a Földön nem a Kromaggok, hanem az emberek a domináns faj.


Bosszúhadjáratba fogtak és elkezdték leigázni az emberek által uralt Földeket.


1976 óta csinálják ezt, és már többszáz Földet megszálltak. Minket eddig csak az óvott meg, hogy egyszerűen a mi világunkat még nem találták meg véletlenszerű utazgatásuk során.


2010. dec. 13. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Te ezek a kromagok valamelyik gagyi filmben voltak és ilyen ürhajós ruhában járnak ugye? Meg van valami képességük, hogy másmilyennek lássák őket, mint amilyenek. Úgy emlékszem alapból a foguk is hegyes volt ugye. A rusnyák!
2010. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
úgy látom a reptoid bullshit kezd kimenni a divatból :/ most egy kicsit elszomorodtam :(
2010. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%
Raptoidok leigázták régen őket
2010. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen alapból űrhajós ruhában járnak, de II. világháborús német náci ruhában is jár egy részük, mert a fejlett világból, ahol az űrhajós ruhát csinálták kiűzték őket az emberek, és egy olyan világba költöztek ahol a nácik nyerték a II. vhb.-t és Harmadik Hitler a világ királya. Mivel a Kromaggok társadalma nagyon hasonlított a nácik társadalmára ezért békét kötöttek és az ottani náci emberektől kaptak katonai felszerelést, hogy folytathassák az inváziót.


Terepjárókat is kaptak meg géppuskákat.

2010. dec. 14. 00:38
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Valaki túl sokat nézi a Sliders című sorozatot!:)
2010. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Szóval ezek a kromaggok még azért nem igáztak le bennünket,mert még nem találtak ránk.Ugrálnak a párhuzamos világok között és mindenkit leigáztak de minket még hála Istennek nem találtak meg.

De kérdem én:

Ha ők még nem találtak ránk,ergo:mi sem találkoztunk velük,akkor TE EZT AZ EGÉSZET HONNAN A PI..ÁBÓL TUDOD BA.MEG?!

2010. dec. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kromagg vagyok, de nem árulok el semmit.
2010. dec. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezen kattogok én is, néha túl sokat is.

Nagyon félek, nem tudom mit tehetnék.

:(

2010. dec. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hehe :D Hogy igázták le őket a Reptoidok, ha itt még nem jártak? És ennyi erővel honnan tudod, hogy más párhuzamos világban is vannak? :D
2010. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A kromagok itt vannak köztünk, de egyelőre csak kevesen. A kormányoknak sikerült valahogy megegyezni velük, hogy ne támadjanak meg minket. Egyébként a csúszás már nálunk is létezik és jártak emberek innen más világokba, csak eltitkoljk előlünk.
2010. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!