Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Álom volt vagy valóság? UFO...

Álom volt vagy valóság? UFO invázió a közeljövőben.

Figyelt kérdés
Nem tudom álmodtam e. Sokat álmodok, szinte minden este, de ilyen még nem volt. Olyan volt, mintha ez TÉNYLEG megtörténne, reggel fura módon nehezen jutott eszembe, és nem úgy emlékszem vissza rá, mint álom, hanem mint megtörtént esemény. A történetből egy részre emlékszem nagyon tisztán. Emberek mennek ki a házaikból, köztük én is, este van. Más vagyok, azaz sokat változtam, érzem magamon. Az égen 1000 meg 1000 világító fehér kis csészealj. Villognak, és nagyon sok van belőlük. Villan, kialszik, majd megint villany. Nem vagyok dilis, de én azt hiszem ez megtörtént, vagy ha még nem, akkor meg fog.
2011. ápr. 30. 12:37
 1/8 Szafica ***** válasza:
ez csak egy sima álom, én is álmodtam már ilyet, ufo-s film vagy könyv után
2011. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez tuti valóság
2011. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tom Benko ***** válasza:
Álom.
2011. ápr. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az emberi agy este dolgozza fel a hatásokat, amikkel napközben találkozik.

Ha kicsit odafigyelsz az álmaidra, nagyon sok részt felismersz a tegnapi, tegnapelőtti eseményekből, a téged foglalkoztató gondolatokból.


:)

2011. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

keres rá mit jelent pontosan :D

[link]

2011. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Álom.
2011. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes 1 sztory, de az a baj, hogy ha csak 1 részre emlékszel nagyon, akkor az csak álom lehet, meg ha megváltoztál nagyon, akkor a jövő lenne talán, de ha megtörtént volna, akkor szerintem éreznénk már.


-"Villan, kialszik, majd megint villany"


- Érdekes, hogy átváltozott villannyá. Nem lehet, hogy aludtál, s valaki idegesíteni szeretett volna, s kapcsolgatta a lámpád?

2011. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na jó azért nem kell elhinni mindent, bazki emberek vagyunk .. Állapítsuk meg hogy mi igaz és mi nem... Hát nem logikus,


valószínűleg csak álmodtad, már mindenkivel előfordult ilyen.. a körítést hozzá gondolom csak kitaláltad: "Más vagyok, azaz sokat változtam," gondolom arra gondoltál hogy megnőttél :DD

NA de mindegy..

2011. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!