Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A készülő raptoid invázió...

A készülő raptoid invázió mögött az Árnyak állnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 17:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem vicces, hanem komoly dolog. Az árnyak egyike a legősibb fajoknak, akik pusztulást akarnak hozni a gyengébb fajokra, és fennll a gyanúh a raptoidokat, vagy reptoidokat tök mindegy hogy írjuk, szóval ők bujtották fel ellenünk. Ezért kérdeztem, hogy aki többet tud írja meg. Ja és az árnyak ahogy a nevük is suglja itt lehetnek láthatatlanul közöttünk, noha ritkán mozognak más bolygókra az otthonuk Z'a ha'dum. Szerintem a reptoidok létezését is titkolták ellőlünk, de láttam képeket raptoidokról és arról, hogy képesek emberi formát felvenni. Szóval nagy baj lesz itt hamarosan...
2010. dec. 15. 19:12
 12/25 anonim ***** válasza:
Árnyak, Z'Ha'Dum: A Babylon 5 filmsorozatban szereplő kitalált dolgok. Szóval nem lesz itt semmi baj sem.
2010. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
J. Michael Straczinsky a sorozatával állítólag üzenni akart, hogy mi van készülőben, ezért is tettem fel a kérdést. Ha télleg az árnyak műve a raptoid invázió akkor csak a vorlonokra számíthatunk akik nem arról híresek, hogy beavatkozzanak a dolgokba.
2010. dec. 15. 23:53
 14/25 anonim ***** válasza:
aha. Ennek az embernek a neve itt van először 1 lapon említve a reptoidokkal. A fent említett film egy sima scifi sorozat, nincs benne semmiféle üzenet. Persze ha így folytatjátok, még a végén egyházat is csinálhattok rá, mint Hubbard.
2010. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
úgy tünik, én vok az egyetlen,aki nem tudja de mi az a reptoid?? :D
2010. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
A raptoidok hüllőszerű de humanoid lények. Egykoron ők uralták a földek, lehet a dinoszauruszokkal vannak genetikai rokonságban. Technológiájuk és testük olyan fejlett, hogy képesek emberi alakot ölteni, akikről kiderült, hogy raptoidok: George Bush és Condoleeza Rice. A delta kvadránsba távoztak valószínűleg évezredekkel ezelőtt de a föld az anyabolygójuk és állítólag az árnyak támogatásával akarják visszaszerezni.
2010. dec. 16. 17:48
 17/25 anonim ***** válasza:
azèrt a cuccal hagyj majd fel...:):):)
2010. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"A delta kvadránsba távoztak valószínűleg évezredekkel ezelőtt de a föld az anyabolygójuk"


Ehhhh...

Ez a történet konkrétan a star trek Voyager egyik epizódjából való :D

2010. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem onnan való. A csillagászok a tejutrendszert négy egyenlő nagyságú területre osztják: alfa, béta, delta, gamma kvadráns. De hogy azon belül melyik naprendszer, melyik bolygójára mentek nem lehet tudni. És szerintem az árnyak miatt onnan is tovább álltak.
2010. dec. 17. 12:37
 20/25 anonim ***** válasza:

Konkrétan a csillagászok NEM OSZTOTTÁK a galaxist 4 kvadránsra, csupán a Star Trek fikciója.

A kvadráns egy ősi csillagászati mérőműszer.


Az a történet, hogy a földet elhagyák X évvel ezelőtt egy intelligens hüllő faj tagjai pedig szintén a Star Trek Voyagerből való...

2010. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!