Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért kell elviccelni a...

Miért kell elviccelni a reptoid invázió témákat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert vicces, pontosabban röhejes.
2011. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
raptorjesus, csatlakozhatok az ellenálláshoz? küldtem privit
2011. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
raptorjesus ezt magadnak tetted fel meg a többi kérdezőnek, mert szerintem ti csak marhultok, és kuncogtok a gép előtt ezeket a baromságokat írogatva. Ha viszont nem, na akkor van a nagy baj.... :)
2011. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert nem hiszik el, és jó ötletnek tartják elviccelni, viszont majd meglátják 2012-ben hogy igaz a reptoid invázió.
2011. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem baj legalább valamivel elfoglalod magad utána meg majd más baromsággal ....miért nem volt eddig világ vége egy csomószor megjósolták .... menj inkánn csajozzál be jobban jársz ..
2011. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
beszéltem a reptoidvezérrel. Minden le van zsírozva, invázió lefújva. Csak azt kérték adjuk át nekik raptorjesust, reptoidezredest, 404-et, Ferit, Draconak szolicsot és a többi veszélyes szökevényt
2011. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Hogy ha Darth vader mégsem tesz eleget jogi kötelességének, még mindig itt van nálunk ütőkártyának Alekosz és Kiszel Tünde, Orbán királyunkról nemis beszélve(biztos forrásból tudom hogy ő Yoda fia), nincs félni valónk.
2011. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
mert egy nagy baromság azért
2011. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

dehogy vicceljük el, véresen komoly

ma alig tudtam hazaérni, útközben volt egy kisebbfajta r. invázó

2011. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azért viccelik el sokan, mert valóban volt már több világvége jóslat és azok nem jöttek be. ÉS nem látják sokan a különbséget, hogy most nem egy egyszerű jóslatról van szó, hanem a Reptoid invázión valóban a Föld sorsa függ. Én reménykedek benne, hogy addig tárgyalásos úton sikerül megegyezni velük és ezzel elkerülni az inváziót, mert azzal senki sem járna jól. Sok sikert a közvetítőknek!!!
2011. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!