Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megmondja valalki, hogy hogy...

Megmondja valalki, hogy hogy vehetném fel a kapcsolatot a reptoidokkal?

Figyelt kérdés
Ha már mindenképp le fogják igázni a földet, akkor inkább a jó oldalra (az ő oldalukra) állnék!
2010. dec. 22. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Pusztítsd el az agysejtjeidet, akkor kapcsolatba lépnek veled, mint a többi gyökérrel.
2010. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első lépést már meg is tetted. Ők majd elolvassák az óhajodat és mindenképpen megkeresnek. :)
2010. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első, szerintem nem érzed át a reptoid-kérdés komolyságát!
2010. dec. 22. 22:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is figyelnek minket és majd megkeresnek, emailen, faxon vagy telefonon xD
2010. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Egy földidegen életformának sosem állna érdekében, hogy a jelenlegi élővilág fennmaradjon a földön, mivel rengeteg betegség forrást jelenthet számukra. Jó példa erre a gyarmatosítás korszaka, az európai gyarmatosítók rengeteg betegséget hurcoltak be, az addig elkülönülten élő népek közé amikkel szemben nem voltak ellen állóak és ez visszafelé is működött.
2010. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
áss le jó mélyre a földben :D ott lapulnak :D
2010. dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2010. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam tegnap éjjel itt a forumon, hogy a Plejádiak azok valójában a Zeta Reticuliak és ők a gonoszok, DNS mintát vesznek a nőkből miközben megerőszakolják őket. Aztán törölték az egészet.


Érdekelnek a Reptoidek küldjétek ide őket.

2010. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezném azt, hogy ha a Plejádiak ugyanúgy néznek ki mint a Zéta Reticuliak, akkor hogyan különböztetitek meg őket, gondolom nem árúlják el. Azonkívűl a vénuszlakó lelkek is olyanok mint a földi szellemek, lehet hogy az összes kísértet vénuszlakó ? Ha egy Földönkívüli azt mondja, hogy innen meg onnan jött akkor igazat mond ? Hol élnek a Reptoidek ? És a Replikátok ? Azok vannak egyáltalán.
2010. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azt a bizonyos hozzászólást én írtam.

Azt nem írtam le benne, hogy a Plejádiak gonoszak lennének, mert nem azok. Csak arról írtam, hogy a Zeta Reticuliak azért vesznek DNS-mintát az emberektől, mert nekik hiányos a DNS-ük.


A Plejádiak jók, de sajnos a Reptoidok, és a Zéták gyakran Plejádinak "adják elő" magukat.

2010. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!