Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy színes kocka napok óta...

Egy színes kocka napok óta üldöz mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta üldöz egy repülő színes kocka. Szárnyai nincsenek és nem is tudom mit akar de itt van velem állandóan és nagyon félek tőle.Kérlek segítsetek.
2011. jan. 10. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne kockáztass!

A követ követő követ követ töret!

2011. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, engem meg már sztem évek/hónapok óta lekövetnek a rubik-kockák! Csak én teszek rá magasról!:D:D
2011. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Változz tükörré amikor közel ér hozzád,és rá fog jönni,hogy ő nem is egy színes kocka,csak 2 két évvel ezelőtt Bem Apóként bemagyarázta neked,hogy képzeld őt színes kockának.így te is tanulni fogsz az esetből,és nem sétálsz bele többet holmi jöttment Bem Apók csapdáiba.
2011. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
engem egy tojáskövet, amin hangjegyek vannak és színes pöttyök. Lehet , hogy a kocka szivességet aakr kérni, beszélj vele. Az én tojásom nem beszél... :(
2011. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
engem a brazil nagy követ
2011. jan. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
oldj kereket
2011. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!