Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Miért lesz a feltöltött...

Miért lesz a feltöltött képeim hején egy furcsa szines kis kocka?

Figyelt kérdés

Amikor feltöltök egy képet egy fórumba akkor egy idő mulva eltűnik.Hogy szerkekesztjem meg ugy hogy az kép maradjon.

Html kódról van szó.


2010. nov. 23. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Tyűűűha ez aztán az érdekes kérdés...

HTML alapú fórum.... érdekes...

A kérdésem a következő lenne, hogy ez most saját weboldal vagy valaki másé?

Ha meg saját, akkor írd le, hogy milyen fórumot használsz és milyen módon töltöd fel a képet a weboldalra!

2010. nov. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hülyeválasz ***** válasza:

hoppá!

<> -html kód (bár a fórumok tudják értelmezni a youtube html kódjait, annak ellenére hogy a html kódok le vannak tiltva)

[] -bbc kód

Lehet, hogy rossz helyre töltöd fel a képeidet?

Próbáld ki ezt:

[link]

nekem sosem volt gondom vele, minden képem amit feltöltöttem ide és innen linkeltem a mai napig él.

2010. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha az ilyen kephost.hu, kepfeltoltes.hu....... weboldalakat használod, akkor ott a gond.

Inkább csinálj egy egyszerű ingyenes weblapot és oda töltsed fel.(Én is ezt csinálom)

2010. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!