Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi lesz így? Az Ufók karanténb...

Mi lesz így? Az Ufók karanténba zárták a földet, jön 2012, jönnek a reptoidok és a világ zsidó uralom!?

Figyelt kérdés
Félek,hogy végünk lesz!
2011. febr. 13. 17:25
1 2
 1/17 anonim válasza:

Ne félj, mert én itt vagyok!


Üdv: Chuck Norris

2011. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Idióta... unatkozol kisköcsög?
2011. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Már így is zsidó uralom van Te szerencsétlen.
2011. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Még nincs teljesen! Gondold el az szdsz megbukott,az mszp stagnál még nincs lebonyolítva az összes privatitzációs folyamat,ráadásul Orbán hál Istennek ,elkezdett államosítani!!
2011. febr. 13. 17:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért is lenne már zsidó uralom? Inkább kínai, nem? Nehogymá fel akarjátok támasztani Hitlert... -.-"
2011. febr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Talán körbe kéne nézni a médiában,meg a multik környékén kikkel van tele és hogy azok milyen módszerekkel jutottak oda.Senki nem akarja feltámasztani Hitlert,de szerintem mindenkinek meg kéne maradni a saját háza táján,hogy a kis ember aki tehetséges tudjon érvényesülni.

És még csak nem is a jobbikra szavaztam.Sőt!Egyikre sem,mert mind csak ellopja az adófizetők pénzét.De ne menjünk ebbe bele.

Ez egy idióta kérdés volt,aki feltette találjon ki jobbat.

2011. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

válasz megírásának időpontja: ma 17:45

Miért is van zsidó uralom?

Azért,mert mindent ők irányítanak...Bankokat,médiát,szinte mindent.

IMF-et is.


ha ez neked nem bizonyíték,akkor csak sajnálni tudlak és majd 20-30 év múlva jössz rá te is,amikor már tejhatalmuk lesz.

2011. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló!

Hitler a '30-as, '40-es években ugyanezt mondta... Egyékbént meg szeretem, hogy az ilyen zsenik kifejtik a véleményüket. Tejhatalmuk lesz? Felvásárolják a Mizo üzemeket?

2011. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 18:02es bibsi?Nem a Mizoról van itt szó.Mindenről nagy általánosságban.
2011. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen.. addig rendben van, míg nem jutsz el a gázkamra-ötletig... onnantól kezdve lehet menni orvoshoz :)
2011. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!